31 серп. 2017

Привітання голови обласної державної адміністрації Ю.О. Світличної з нагоди початку 2017/2018 навчального року та свята «День знань»

Дорогі діти! Щиро вітаю вас із першим днем нового навчального року! У шкільному житті бажаю вам трьох речей. Перше - іти на уроки в гарному настрої. Друге – бути активними і кмітливими. Третє – наполегливо працювати та бути завжди першими. Хай кожен день року буде Днем знань! Шановні вчителі, сьогодні ви зустрічаєте майбутнє. І саме від вас великою мірою залежить те, яким воно буде. Сил вам, успіхів та наснаги! Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична
30 серп. 2017

Педагогічна конференція

Вже з 1 вересня основна школа буде працювати за оновленими програмами та новими вимогами до оцінювання навчальнихдосягнень. Освіта нарешті визнає, що всі учні – різні і що важливі якісні, а не кількісні показники, що передусім – це свобода вчителя і повага до дитини. На конференції було підведено підсумки роботи освіти району у 2016/2017 навчальному році та поставлені завдання на 2017/2018 навчальний рік.
25 серп. 2017

Звіт начальника Відділу освіти,молоді та спорту Шевченко С.В.

На підготовку закладів освіти району до нового навчального року витрачено майже дев`ять мільйонів гривень. 7 млн.412 тис. грн. було виділено з обласного та місцевих бюджетів. За ці кошти проведено роботи з енергозбереження, здійснено благоустрій закладів, продовжується оновлення комп`ютерної техніки, переоснащено харчоблоки, придбано спортивний інвентар, національні костюми, спортивну форму. Для чотирьох закладів придбано кабінети з меблями і навчальним обладнанням.
24 серп. 2017

З Днем Незалежності!!!

Зі святом тебе, рідна Україно! Наша сила не в сотнях однакових, а в тисячах різних, сильних духом. Ми - велика українська родина!
23 серп. 2017

День Державного Прапора України

Урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України в Золочеві. Честь підняти прапор надано голові районної ради Леоніду Канівцю і першому заступнику голови райдержадміністрації Олексію Попову.
10 серп. 2017

Івашківська ЗОШ

Педагогічному колективу Івашківської ЗОШ було представлено нового виконуючого обов'язки директора школи Світлану Козейчук. Також, голова райдержадміністрації перевірив хід виконання ремонтних робіт у школі.
9 серп. 2017

Феськівська ЗОШ

Нового виконуючого обов'язки директора школи було сьогодні представлено в Феськівській ЗОШ, ним став Сергій Стогній. Голова районної державної адміністрації Ігор Гурін разом із заступником Ігорем Шмітьком та начальником відділу освіти Світланой Шевченко перевірили виконання ремонтних робіт на території школи.
26 лип. 2017

Чемпіонат України з велотуризму

Нещодавно в м.Світловодськ Кіровоградської області відбувся п`ятий Чемпіонат України з велотуризму серед юнаків та дівчат 2000-2002р.р.н. В змаганнях прийняло участь 14 збірних команд з різних областей України. Програма змагань четвертого класу складалася з Комплексної дистанції, до якої входили: фігурне водіння, тріал, велокрос та сорокакілометрова дистанція раллі. Збірна команда Харківської області стали Чемпіонами України на Комплексній дистанції та в загальному заліку по сумі Комплексної дистанції та велораллі отримали бронзові нагороди. В Чемпіонаті України в складі збірної команди Харківської області прийняли участь і Золочівські спортсмени: Веретільник Дмитро, Бехтер Анна, Артеменко Євген та тренер Касян Ірина Ігорівна. Бехтер Анна посіла третю сходинку в особистій першості на дистанції тріалу.
20 лип. 2017

"Козацькі розваги"

Нещодавно в м.Чернігів за підтримки Міністерства молоді та спорту України пройшов традиційний Всеукраїнський фестиваль"Козацькі розваги". Вітаємо нашого земляка Оганісяна Єдуарда та представника з Харківського району Підкопая Дмитра, які гідно представили Харківську область, перемігши у Всеукраїнських змаганнях.
20 лип. 2017

«Спортивна рибалка»

На водоймищі поблизу смт Солоницівка Дергачівського району відбулись командні змагання «Спортивна рибалка» за програмою обласної Спартакіади з масових видів спорту серед районів та міст Харківської області. Вітаємо команду Золочівського району у складі Клименка Владислава та Клименка Андрія, які стали срібними призерами даних змагань за сумою двоборства: на вагу улову та по кількості виловлених риб (хвостів).