29 вер. 2017

Шановні освітяни Золочівщини!

Шановні освітяни Золочівщини! Щиро вітаємо Вас з професійним святом! Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю. Бажаємо Вам, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті. Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!
27 вер. 2017

День дошкілля в Золочівському ДНЗ №2

27 вересня в Золочівському дошкільному навчальному закладі (ясла-садку) № 2 пройшли урочистості з нагоди святкування Всеукраїнського дня дошкілля.
26 вер. 2017

Позапланова евакуація учасників НВП

25-26 вересня 2017 року у навчальних закладах Золочівського району проведена позапланова евакуація учасників навчально-виховного процесу.
18 вер. 2017

Кубок України з техніки велосипедного туризму

На території Нововодолазького району Харківської області з 13 по 17 вересня пройшов Кубок України з техніки велосипедного туризму серед юнаків та дівчат старшої та молодшої вікових категорій, в якому приймало участь 13 команд з Сумської, Полтавської, Кіровоградської, Дніпропетровської та Харківської областей. Золочівський район у складі Веретільника Дмитра, Артеменка Євгена, Сентюрова Максима, Олійника Данііла, Бехтер Анни, Юрченко Вікторії, Сухаря Андрія, Лисянського Андрія (тренери Касян І.І., Олійник З.І.) представляв Харківську область окремою командою в молодшій віковій категорії. Золочівці перемогли на Комплексній дистанції, до якої ввійшли три дисципліни (велокрос, велотріал, фігурне водіння), стали переможцями на дистанції велораллі протяжністю 40 км і в загальнокомандному заліку за підсумками всіх дисциплін стали володарями Кубка України серед юнаків та дівчат в молодшій віковій категорії. В особистій першості Веретільник Дмитро став призером на дистанціях фігурного водіння і у велотріалі, переміг в велокросі та став абсолютним чемпіоном за сумою трьох дисциплін. Олійник Данііл став призером у фігурному водінні, тріалі, велокросі та за сумою трьох дисциплін став бронзовим призером. Сухар Андрій став срібним призером на дистанції фігурного водіння, Сентюров Максим отримав срібну нагороду у велокросі. Бехтер Анна стала призером у велокросі, фігурному водінні та в загальному особистому заліку за сумою трьох дисциплін отримала срібну нагороду, Юрченко Вікторія перемогла на дистанції велокросу.
14 вер. 2017

Туристичний зліт пам'яті воїна- інтернаціоналіста Володі Олійника.

Туристичний зліт пам'яті воїна- інтернаціоналіста Володі Олійника. Вшанування пам'яті загиблих героїв - це велике діло. Воно потрібне перш за все живим, особливо молоді. Проведення такого заходу - це дуже важлива справа. І як добре, коли люди з радістю приймають участь. Слава нашим героям-землякам!
9 вер. 2017

День фізичної культури

29 червня 1994 року вийшов Указ Президента України «Про щорічне відзначення Дня фізичної культури та спорту в Україні в другу суботу вересня». У цьому році ми двадцять четвертий рік поспіль відзначаємо свято молодості, здоров»я, краси, свято мільйонів українських людей, а ще – це свято вчителів фізичної культури, тренерів, спортсменів, вболівальників і всіх тих, хто присвятив своє життя спорту та здоровому способу життя. - Протягом липня - серпня проходили ігри змагань з футболу на Кубок Золочівського району серед команд сільських, селищної рад та спортивних клубів. В змаганнях приймали участь слідуючі команди: «Іскра» Уди, «Авангард» Золочів, «Легенда» Феськи, «Альфа» Олександрівка, «Рідний край» Гуринівка, «Авангард» Калинове. До фінальної стадії потрапили команди «Авангард» Калинове та «Альфа» Олександрівка, гра між якими відбулася на День фізичної культури та спорту 09.09.2017р. З вітальним словом до всіх присутніх звернулися голова Золочівської районної ради Канівець Леонід Васильович, депутат Харківської обласної ради, голова фермерського господарства «Альфа» Белінський Віктор Іванович. В запеклій боротьбі перемогла команда Калиновецької сільської ради «Авангард», яка і стала володарем Кубка Золочівського району сезону 2017 року (голова Коваль Людмила Валентинівна, тренер команди Куліков Павло Іванович). Нагородження команд «Альфа» Олександрівка та «Авангард» Калинове провели: заступник голови Золочівської районної державної адміністрації Шмітько І.В., радник голови Золочівської райдержадміністрації Бурда І.М., депутат Харківської обласної ради, голова фермерського господарства «Альфа» Белінський В.І.
8 вер. 2017

Нова їдальня Золочівської ЗОШ №3

Нова їдальня Золочівської ЗОШ №3, яку відкрили 1 вересня. Наші гості - заступник голови обласної державної адміністрції Євгеній Шахненко і перший заступник голови обласної ради Віктор Коваленко знайомляться із закладом. Дякуємо обласній владі за підтримку і всі разом радіємо за наших школярів!
7 вер. 2017

Фізкультурно-оздоровчий комплекс

У рамках робочої поїздки до Золочівського району заступник голови обласної державної адміністрації Євгеній Шахненко і перший заступник голови обласної ради Віктор Коваленко ознайомилися з ходом будівництва фізкультурно-оздоровчого комплексу...
4 вер. 2017

Писарівська школа

У нас на Золочівщині в Писарівці відкрили нову школу! Радіємо всією громадою і дякуємо всім, хто вірив і працював на результат.
31 серп. 2017

Привітання начальника Відділу освіти, молоді та спорту Шевченко С.В

Дорогі учні, педагоги, батьки! Від усього серця вітаємо вас із Днем знань! Це всенародне свято приходить до нас разом із початком нового навчального року, коли перед дітьми знову гостинно відчиняються двері шкіл. Нехай цей навчальний рік відкриє перед учнями нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей. Сподіваємося, що День знань стане для школярів початком наполегливої праці, надійним кроком у світ пізнання. З нагоди свята бажаємо вам міцного здоров`я та незабутніх миттєвостей шкільного життя.