Педагогічна конференція

30 серп. 2017
Вже з 1 вересня основна школа буде працювати за оновленими програмами та новими вимогами до оцінювання навчальнихдосягнень. Освіта нарешті визнає, що всі учні – різні і що важливі якісні, а не кількісні показники, що передусім – це свобода вчителя і повага до дитини. На конференції було підведено підсумки роботи освіти району у 2016/2017 навчальному році та поставлені завдання на 2017/2018 навчальний рік.

Вже з 1 вересня основна школа буде працювати за оновленими програмами та новими вимогами до оцінювання навчальнихдосягнень. Освіта нарешті визнає, що всі учні – різні і що важливі якісні, а не кількісні показники, що передусім – це  свобода вчителя і повага до дитини.