Вітаємо з перемогою!

Нещодавно відбувся обласний фестиваль - огляд освітніх Інтернет-ресурсів , на якому були представлені сайти (блоги) вчителів ЗНЗ району. Журі фестивалю відмітило кращих адміністраторів сайтів, серед яких дипломом І ступеня нагороджено Ярослава Олександра Артемовича, вчителя хімії і біології Сковородинівського НВК, дипломом ІІ ступеня - Нечаєву Анастасію Сергіївну, вчителя історії та правознавства Сковородинівського НВК, дипломом ІІІ ступеня - Олійник Олену Олександрівну,вчителя музичного мистецтва Золочівської гімназії №1.
14 квіт. 2017

Всеукраїнська учнівська олімпіада

Вітаємо з перемогою ученицю 8 класу Феськівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кантемир Катерину, яка посіла ІІ місце на ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови, яка проходила в м. Біла Церква. Дякуємо за нелегку працю вчителю цього закладу Кідановій В.В., яка підготувала переможця.

Спорт протягом життя

14 квітня 2017 року збірна команда Золочівського району (керівник Стовба А.В.) посіла 2 місце в обласних щорічних спортивних змаганнях "Спорт протягом життя" серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Харківської області з настільного тенісу. Вітаємо!!!
11 квіт. 2017

Вдалий початок сезону

В м.Ужгород на Закарпатті стартував Чемпіонат України з велосипедного спорту - маунтінбайк. В кросі – кантрі серед дівчат перемогла вихованка нашого району Богдан Аліна, а в гонці з роздільного старту Аліна стала бронзовим призером. Серед юніорок Алтухова Марина стала срібним призером у гонці з роздільного старту, а у гонці вгору показала третій результат.
8 квіт. 2017

Змагання з волейболу серед жіночих команд

7 квітня на базі спорт.комплексу Харківського Вищого училища фізичної культури та спорту відбулись обласні фінальні змагання з волейболу серед жіночих команд за програмою обласної Спартакіади з видів спорту серед районів та міст Харківської області. В змаганнях прийняло участь 14 жіночих збірних команд від районів Харківської області. Команда нашого району досить успішно здолала в зональному матчі збірну Вовчанського району, а у матчі за вихід до фінальної стадії поступились збірній команді студенток Зооветеринарної академії, які представляли Дергачівський район. В підсумку наша жіноча збірна команда посіла шосте місце. Честь району на цих змаганнях захищали: Корнієнко Анна, Несвітайло Наталія, Лавріненко Ольга, Шварьова Лідія, Швець Альона, Марченко Катя, Чуднєцова Альона, Гученко Вікторія , Скачко Марина та Малєєва Валерія. Тренер команди – Шарага М.Д.
5 квіт. 2017

Пізнай себе, свій рід, свій народ

У державному підприємстві України «Міжнародний дитячий центр «Артек» (м.Київ) розпочалась ІІ табірна зміна «Пізнай себе, свій рід, свій народ». З усієї України до Артеку прибуло 600 дітей пільгових категорій, в тому числі 33 дітей від Харківської області. До цієї зміни відділом освіти, молоді та спорту Золочівської райдержадміністрації направлено від Золочівського району на оздоровлення двох дітей – сиріт – це учні Золочівської загальноосвітньої школи №2. Дітей чекає насичена програма на чолі з висококваліфікованим педагогічним персоналом та вожатими, а саме: спортивні змагання та ігри з різних видів спорту, цікаві загонові заняття, навчання в інноваційному освітньому та культурно – мистецькому центрах, екскурсії до м.Києва. Олійник
3 квіт. 2017

Переможці

Збірна команда Золочівського району з фут залу першого квітня 2017 року в м.Волчанськ прийняла участь у обласних відбіркових змаганнях за програмою обласної Спартакіади з видів спорту серед районів та міст Харківської області. В змаганнях приймали участь команди Богодухівського, Дергачівського та господарі з Вовчанського районів. Наші хлопці перемогли команду з Богодухова, зіграли з нічийним рахунком з дергачівцями, в запеклій фінальній грі перемогли господарів з рахунком :6:4. і отримали перемогу та вийшли з першого місця до фінальної стадії обласних фінальних змагань. Честь нашого району захищали: Чуяс Анатолій, Лавріненко Сергій, Філоненко Артем, Носков Владислав, Берест Олександр, Сойко Денис, Садовий Віталій, Калюжний Станіслав та Бондаренко Максим. Вітаємо нашу молодь з перемогою та бажаємо успіху у фіналі.
31 бер. 2017

Турнір з волейболу, присвячений пам`яті С.М.Несвітайла

31 березня у спортивному залі Золочівської ЗОШ №2 пройшов турнір з волейболу, присвячений пам`яті С.М.Несвітайла. Ініціатором його проведення виступив районний комітет профспілки працівників освіти. У змаганнях взяли участь працівники 7 закладів освіти. Перехідний кубок турніру та диплом І ступеню виборола Феськівська ЗОШ, команда Золочівської ЗОШ №2 нагороджена дипломом ІІ ступеню, а працівники Золочівської ДЮСШ та Довжанського НВК - дипломами ІІІ ступеню. Всі команди-учасниці змагань нагороджені заохочувальними призами.
29 бер. 2017

Міжнародний шаховий фестиваль «Шахрад – 2017

З 17 по 25 березня 2017 року на базі шахово – шашкового Клубу Харківського Національного Університету радіоелектроніки пройшов відкритий турнір з класичних шахів за програмою ІХ Кубка ректора ХНУРЕ «Міжнародний шаховий фестиваль «Шахрад – 2017». Ми вітаємо нашого земляка Авансова Миколу Олександровича з успішним виступом, який став третім призером на цьому турнірі.
27 бер. 2017

Підсумки обласної Спартакіади

Підведені підсумки обласної Спартакіади з масових видів спорту серед районів Харківської області та міст обласного значення Харківського регіону за 2016 рік. Золочівський район посів другу сходинку серед районів Першої групи. До заліку обласної Спартакіади ввійшли слідуючі залікові змагання, які проходили протягом 2016 року: обласна Спартакіада «Козацькі розваги» ( за район виступили Оганісян Едуард та Касян Максим), обласний фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім»я» (сім»я Касян – Ірина, Костянтин та син Ар тьом), обласна Спартакіада фізкультурних працівників (Чуяс Анатолій, Лавріненко Юрій, Чалий Анатолій, Садовий Віталій, Олійник Зоя, Завадський Віктор, Куліков Павло, Горденко Віталій), обласна Спартакіада «Спортивна рибалка» (Клименко Владислав, Клименко Андрій), обласна Спартакіада серед допризовної молоді (Мирошник Станіслав, Лукачинець Олександр, Пономаренко Ілля, Гнати шин Олексій, Оберемок Денис).. Дякуємо всіх учасників, а також іх тренерів та керівників за підготовку та успішні виступи на даній Спартакіаді.