Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Національна дитяча гаряча лінія

Чемпіонат України з велотуризму

26 лип. 2017
Нещодавно в м.Світловодськ Кіровоградської області відбувся п`ятий Чемпіонат України з велотуризму серед юнаків та дівчат 2000-2002р.р.н. В змаганнях прийняло участь 14 збірних команд з різних областей України. Програма змагань четвертого класу складалася з Комплексної дистанції, до якої входили: фігурне водіння, тріал, велокрос та сорокакілометрова дистанція раллі. Збірна команда Харківської області стали Чемпіонами України на Комплексній дистанції та в загальному заліку по сумі Комплексної дистанції та велораллі отримали бронзові нагороди. В Чемпіонаті України в складі збірної команди Харківської області прийняли участь і Золочівські спортсмени: Веретільник Дмитро, Бехтер Анна, Артеменко Євген та тренер Касян Ірина Ігорівна. Бехтер Анна посіла третю сходинку в особистій першості на дистанції тріалу.

Нещодавно в м.Світловодськ Кіровоградської області відбувся п`ятий Чемпіонат України з велотуризму серед юнаків та дівчат 2000-2002р.р.н. В змаганнях прийняло участь 14 збірних команд з різних областей України. Програма змагань четвертого класу  складалася з Комплексної дистанції, до якої входили: фігурне водіння, тріал, велокрос та сорокакілометрова дистанція раллі. Збірна команда Харківської області стали Чемпіонами України  на Комплексній дистанції та в загальному заліку по сумі Комплексної дистанції та велораллі отримали бронзові нагороди. В Чемпіонаті України в складі збірної команди Харківської області прийняли участь і Золочівські спортсмени: Веретільник Дмитро, Бехтер Анна, Артеменко Євген та тренер Касян Ірина Ігорівна. Бехтер Анна посіла третю сходинку в особистій першості на дистанції тріалу.