17 лип. 2017

Оздоровчий табір

Завершилася друга зміна в дитячому оздоровчому таборі Лісова пісня. Була спланована цікава культурна та спортивно - оздоровча програма . Всі діти приїхали задоволені, з новими позитивними враженнями. Начальник Відділу освіти, молоді та спорту Шевченко С.В. особисто зустріла групу дітей. Батьки наших школярів висловлюють велику вдячність керівництву району за надану можливість оздоровлення та відпочинку дітей. Дякуємо !!!
12 лип. 2017

Лісова пісня

Битва хорів 12 загонів. Виступ 4 загону в таборі "Лісова пісня", дітей нагороджено за І місце
7 лип. 2017

Чемпіонат України з важкої атлетики

В м.Скадовськ Херсонської області з 27 червня по 2 липня відбувся Чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 17 років. Участь у змаганнях прийняло понад 250 спортсменів з усієї України. Вітаємо Золочівського важкоатлета Вадима Нищеглода та його першого тренера Новикова Володимира Валентиновича з перемогою в ваговій категорії до 50 кг. За сумою двоборства Вадим підняв 161 кг ( 71 кг у ривку та 90 кг у поштовху).
6 лип. 2017

«Козацькі розваги»

Вітаємо наших Золочівських богатирів Оганісяна Едуарда та Касяна Максима з перемогою на обласній Спартакіаді з масових видів спорту «Козацькі розваги» серед районів та міст Харківської області. Змагання проходили в Валківському районі та включали чотири окремих дисципліни: піднімання колоди вагою 70 кг з землі над собою максимальну кількість разів, перетягування канату, перенесення восьми мішків вагою 50 кг кожний на відстань 10 м та складання мішків на віз, перенесення двох колод вагою 200 кг через чотири перешкоди висотою 50 см, 70 см, 90 см та 110 см кожна.
3 лип. 2017

Новобудова Писарівської ЗОШ

Голова обласної державної адміністрації Юлія Світлична оглянула новобудову Писарівської загальноосвітньої школи. Її будівництво було розпочато в 1989 і остаточно зупинилося в 2009 році. Діти продовжували навчатися в будівлі, якій вже більше ста років. У минулому році керівництву області вдалося домогтися виділення державних коштів для завершення будівництва. "Сконцентрувавши зусилля, ми добилися здачі закладу в експлуатацію менше, ніж за рік,- відзначила Юлія Світлична під час спілкування із громадою. - Це робота не однієї людини. Коли з ентузіазмом і бажанням працюєш у команді - завжди є результат. І я поділяю радість мешканців Писарівки і Малижена, діти яких 1 вересня сядуть за парти у сучасній школі і навчатимуться в комфортних умовах". У перспективі планується облаштування на базі закладу дошкільного підрозділу - адже в селі є малеча, але немає дитячого садочка.
27 черв. 2017

Лісова пісня

Відпочинок в оздоровчому центрі "Лісова пісня" - турбота керівників району про обдарованих дітей Золочівщини На першу табірну зміну заїхало 34 школяра. Вони знайомляться з табором, знаходять друзів, радіють новим враженням. "Обираючи місце відпочинку для наших дітей в першу чергу дбали про змістовне дозвілля і , звичайно, про оздоровлення. З цієї точки зору табір "Лісова пісня" підходить ідеально. Знаходиться у хвойному лісі на березі лиману. На території є басейни, спелеокімната, скеледром, спортивні та ігрові майданчики. Відпочивальники забезпечуються п`ятиразовим харчуванням, знаходяться під наглядом досвідчених медиків. Бажаючі можуть поглибити знання англійської мови, передбачається ряд екскурсій", - поділився враженнями голова райдержадміністрації Ігор Гурін.
25 черв. 2017

Випускний бал!

З випускним! Для молоді, як відомо, відкриваються всі двері. Нехай же двері, які ви виберете, приведуть вас до щастя, радості і звершень. Нехай те, чого ви досягнете, змусить ваших рідних та ваших вчителів пишатися вами і згадувати з ностальгією роки до випускного.
22 черв. 2017

ДЕНЬ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ`ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ В УКРАЇНІ

22 ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ`ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ В УКРАЇНІ Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю. Золочівці сьогодні також вшанували пам'ять героїв хвилиною мовчання та поклали квіти біля кургана Безсмертя. Вічна пам'ять полеглим на полі бою, Честь і слава - живим героям!
14 черв. 2017

Г.С.Сковорода

Покладанням квітів вшанували пам`ять видатного українця, філософа, просвітителя Григорія Савича Сковороди керівники району та іноземні гості.
9 черв. 2017

«Подорож у країну професій»

Золочівський районний центр зайнятості провів профорієнтаційний захід «Подорож у країну професій» для учнів молодшого шкільного віку, які перебувають на дитячих оздоровчих майданчиках шкіл смт. Золочів.