15 трав. 2017

Команда ЮІР "Світлофор"

11 травня відбувся обласний етап змагань команд юних інспекторів руху. Команда ЮІР "Світлофор" виборола І місце. Вітаємо! Бажаємо пеемоги у Всеукраїнському етапі.
13 трав. 2017

Плануємо оздоровлення дітей

12 травня 2017 року відділ освіти та районний комітет профспілки організували семінар-нараду для керівників та профспілкового активу навчально-виховних закладів Золочівського району. Учасники зібрання познайомились з тим, як організовується інтерактивний відпочинок з вивченням англійської мови для дітей у таборі «Буймерівка САМР».
11 трав. 2017

Засідання районного методичного об`єднання вихователів дошкільних груп

11 травня 2017 року в Феськівському ДНЗ відбулося районне методичне об`єднання вихователів дошкільних груп за темою «Формування у дошкільників навичок спілкування із ровесниками та дорослими».
3 трав. 2017

День цивільного захисту в ЗНЗ району

з 21-28 квітня 2017 року у всіх загальноосвітніх навчальних закладах району був проведений «День цивільного захисту». В навчальних закладах було проведено ряд заходів: Тематичні лінійки; Протипожежні тренування (евакуація з приміщення); Вікторини; Години спілкування з питань поведінки в надзвичайних ситуаціях; Конкурси дитячих малюнків; Перегляд відеофільмів присвячених безпеці життєдіяльності та діям при виникненні надзвичайної ситуації; Військово-спортивні змагання, естафети . Виступи команд ДЮП та ЮІР. Головними завданнями "Дня цивільного захисту" та об'єктового тренування були: - удосконалення учнями та колективом працівників школи теоретичних знань і практичних навичок під час дій в умовах надзвичайних ситуацій; - практична перевірка здатності учнів та колективу працівників школи діяти за сигналами оповіщення ЦЗ, користування засобами індивідуального захисту; - навчання керівного та командно-начальницького складу та проведення заходів цивільного захисту у школі. До проведення «Дня цивільного захисту» залучались: керівний склад школи, особовий склад формувань ЦЗ, весь постійний склад працівників школи, учнів 1-11-х класів. Всього було залучено 2332 учнів та 620 працівників ЗНЗ.
28 квіт. 2017

Засідання РМО завідувачів дошкільних навчальних закладів

28 квітня 2017 року на базі Одноробівського ДНЗ відбулось засідання методичного об`єднання завідувачів дошкільних навчальних закладів Золочівського району. Тема: Формування комунікативної компетенції дітей дошкільного віку. Мета: Визначити особливості розвитку мовленнєвої особистості в процесі життєдіяльності дитини у спеціально організованому мовленнєвому середовищі

Тиждень безпеки дитини в Золочівському ДНЗ №2

В Золочівському ДНЗ №2 у період з 24 по 28 квітня був проведений Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. Метою проведення Тижня безпеки є поліпшення пожежно-профілактичної роботи та якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя
28 квіт. 2017

Засідання РМО вихователів груп раннього віку

26 квітня 2017 року в дошкільному підрозділі Довжанського НВК відбулось засідання методичного об`єднання вихователів груп раннього віку дошкільних навчальних закладів Золочівського району (керівник Лебединець М. В.). Тема: Нетрадиційні підходи до організації пізнавальної діяльності дітей раннього віку.
26 квіт. 2017

«ГОРЧИТЬ ЧОРНОБИЛЬ КРІЗЬ РОКИ»

26 квітня о 10 годині у селищі Золочів відбувся урочисто – траурний мітинг присвячений 31-й річниці від дня трагедії на Чорнобильській АЕС - «ГОРЧИТЬ ЧОРНОБИЛЬ КРІЗЬ РОКИ». Керівники району, духовенство, представники організацій, учні шкіл, ліквідатори наслідків на Чорнобильській АЄС зібралися біля Меморіального комплексу «Пам’ять», щоб згадати найстрашнішу катастрофу ХХ-го століття – аварію на Чорнобильській АЕС та висловити свою безмірну вдячність героям нашої Батьківщини, які ціною свого життя захистили світ від небувалої біди.
26 квіт. 2017

Колегія Управління у справах молоді та спорту

На базі Харківського обласного вищого училища фізичної культури і спорту 25 квітня 2017 року відбулося засідання Колегії Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації. На засіданні були розглянуті питання про стан та перспективи розвитку галузей фізичної культури та спорту, молодіжної політики та організації оздоровлення дітей у Харківській області, розвиток спортивної інфраструктури районів області та міст обласного значення, підготовка до оздоровчої кампанії 2017 року. Головним питанням стало підведення підсумків рейтингу з розвитку фізичної культури та спорту серед районів та міст Харківської області за 2016 рік. Золочівський район став переможцем рейтингу серед районів та міст Харківської області, другу сходинку посів Барвінківський район, а третє місце – за Дергачівським районом. До підсумків роботи увійшли слідуючі розділи: забезпеченість сфери фізичної культури і спорту фізкультурними кадрами, фінансування сфери фізичної культури і спорту, забезпеченість сфери фізичної культури і спорту спортивними спорудами, стан спортивної роботи, стан фізкультурно – оздоровчої роботи
24 квіт. 2017

Писанка

Золочівські школярі власними руками створили писанкову карту України. Фахівці Будинку дитячої та юнацької творчості, районного Будинку культури, Недільної школи Золочівського Свято-Вознесенського храму, школярі підготували справжнє свято Великодніх традицій нашого народу. Під час підготовки діти дізналися багато нового про особливості розпису писанок у різних регіонах держави, під керівництвом наставників випробували здобуті знання на практиці, а потім поділилися досвідом із глядачами. Обряди Слобожаншщини, яскраві українські костюми додавали святу колориту. А наша писанкова карта стала символом єднання, життя, сонця, перемоги світлих сил над силами зла. Про участь у святі дітям нагадуватимуть дипломи за підписами керівників району і символ Великодня - пасочка.