18 груд. 2017

«Профілактика суїцидальнальних нахилів у дітей»

Відбувся теоретико-практичний семінардля практичних психологів та соціальних педагогів на тему: «Профілактика суїцидальнальних нахилів у дітей». Матеріали семінару розміщені за посиланням https://drive.google.com/drive/folders/1TWKebQJAzdW-piN3N7OUXrX3FuW25WQx?usp=sharing
12 груд. 2017

Майстер-клас

08.12.2017 року на базі БДЮТ о 12.00 відбувся профорієнтаційний захід, організатором якого був ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ СЕМЕНА КУЗНЕЦЯ. Учні 10 - 11 класів Золочівських загальноосвітніх шкіл мали змогу ознайомитися з переліком спеціальностей та сучасними методами, технологіями навчання, а також про проведення в університеті профільних навчальних практик "Літня школа ", "Зимова школа",провели майстер-класи . Даним заходом охоплено понад 100 учнів.
8 груд. 2017

Гурток «Степ-аеробіка з дітьми дошкільного віку»

8 грудня 2017 року в Золочівському дошкільному навчальному закладі (ясла-садку) № 2 відбулось засідання учасників районного гуртка «Степ-аеробіка з дітьми дошкільного віку», керівник – вихователь Андрющенко О. О.
8 груд. 2017

Тиждень права

08 грудня 2017 року на базі Прикордонної Комендатури Швидкого Реагування відбулося заняття з учнями 9 класу КЗ «Золочівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2» в рамках проведення тижня права. В доступній формі було показано військову зброю, продемонстровано фільм про прикордонників Золочівського району.
7 груд. 2017

З Днем місцевого самоврядування!

Шановні працівники органів місцевого самоврядування та депутати всіх рівнів! Відділ освіти, молоді та спорту щиро вітає Вас з Днем місцевого самоврядування! З приводу свята прийміть слова вдячності за вашу самовіддану працю на благо розвитку територіальної громади Золочівського району. Від усього серця бажаємо вам міцного здоров’я, наснаги, витримки, оптимізму. Хай ніколи вас не покидає віра, надія, любов.
6 груд. 2017

Районні змагання з баскетболу

В першу суботу грудня в селищі Золочів пройшли районні змагання з баскетболу 3х3 серед юнаків та дівчат старшої вікової категорії за програмою Спартакіади школярів Золочівського району. В змаганнях прийняло участь 16 команд з Калиновецького, Сковородинівського НВК, Гур`єво-Козачанської, Ряснянської, Удянської, Феськівської, Золочівських №2 та №3 ЗОШ, Золочівської гімназії №1. Змагання пройшли окремо серед шкіл Першої та Другої груп. Серед дівчат Другої групи у фіналі команда Гур`єво-Козачанської ЗОШ перемогла команду з Калинового. У юнаків Другої групи третіми призерами стали Рясняни, друге місце посіла команда Гур`єво-Козачанської ЗОШ, а перемогли юнаки з Калинового. В Першій групі серед дівчат третє місце посіла команда Золочівської ЗОШ №3, друге місце – за гімназистками, а переможцем стала команда Золочівської ЗОШ №2. Серед юнаків третє місце посіла команда Золочівської ЗОШ №2, друге – Сковородинівський НВК, а переможцями стали гімназисти.
4 груд. 2017

Науково-методичний семінар

1 грудня 2017 року на базі Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів був проведений науково-методичний семінар для директорів закладів загальної середньої освіти за темою «Впровадження інновацій в систему роботи загальноосвітнього навчального закладу». Під час роботи учасники семінару ознайомились з сучасними тенденціями розвитку освіти, актуалізували алгоритм впровадження інновацій в роботу загальноосвітнього навчального закладу, обговорили проблемні питання пріоритетів початкової освіти. Також був висвітлений психологічний аспект опору до нововведень і визначені шляхи його подолання. У роботі семінару взяли участь 15 директорів закладів загальної середньої освіти.
4 груд. 2017

Шановна СВІТЛАНО ВАСИЛІВНО!!!

Відділ освіти, молоді та спорту Золочівської районної державної адміністрації щиро вітають Вас з ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ! В цей знаменний день висловлюємо слова поваги за Ваші цілеспрямованість, наполегливість, велике працелюбство і життєву мудрість, що спрямовані на користь освіти району Бажаємо міцного здоров’я, доброго настрою, блискучих ідей, необмежених можливостей, невичерпних духовних сил, втілення у життя всіх задумів, добробуту і процвітання. Хай завжди Вас супроводжують успіх, особисте щастя і родинне тепло. Нехай у Ваших задумах завжди буде мудрість, у службових справах - підтримка однодумців, в серці - добро і сонячно від людської вдячності! Нехай Ваша невичерпна енергія заряджає ввірений Вам колектив , а високий професіоналізм і працездатність створять впевнену перспективу процвітання. Щастя Вам, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Нехай все зроблене Вами добро вертається сторицею, усе добре повертається до Вас з миром, а Вашою супутницею завжди буде удача, що не залежить від примх фортуни! Кажуть, якщо загадати бажання коли падає зірка, воно обов"язково збудеться . Тож бажаємо , щоб Ваше життя було суцільним зорепадом! Миру Вам та злагоди!
2 груд. 2017

З Днем Народження

Вітаємо зі святом Та зичимо багато Здоров’я та везіння, Міцнючого терпіння, Любові та поваги, Таланту та наснаги, Легкої вам роботи, Родинної турботи, Доріг гладеньких самих, Відносин бездоганних, Товаришів відмінних Та буднів позитивних!
30 лист. 2017

Малюнок Захиснику України"

З нагоди святкування Дня Збройних Сил України учні навчальних закладів району взяли участь у акції "Малюнок Захиснику України" та виготовили подарунки, сувеніри, обереги, малюнки, написали листи воїнам АТО. За підтримки військового комісара Золочівського РВК всі роботи будуть передані в зону АТО.