Привітання голови обласної державної адміністрації Ю.О. Світличної з нагоди початку 2017/2018 навчального року та свята «День знань»

31 серп. 2017
Дорогі діти! Щиро вітаю вас із першим днем нового навчального року! У шкільному житті бажаю вам трьох речей. Перше - іти на уроки в гарному настрої. Друге – бути активними і кмітливими. Третє – наполегливо працювати та бути завжди першими. Хай кожен день року буде Днем знань! Шановні вчителі, сьогодні ви зустрічаєте майбутнє. І саме від вас великою мірою залежить те, яким воно буде. Сил вам, успіхів та наснаги! Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична

Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична