Новобудова Писарівської ЗОШ

3 лип. 2017
Голова обласної державної адміністрації Юлія Світлична оглянула новобудову Писарівської загальноосвітньої школи. Її будівництво було розпочато в 1989 і остаточно зупинилося в 2009 році. Діти продовжували навчатися в будівлі, якій вже більше ста років. У минулому році керівництву області вдалося домогтися виділення державних коштів для завершення будівництва. "Сконцентрувавши зусилля, ми добилися здачі закладу в експлуатацію менше, ніж за рік,- відзначила Юлія Світлична під час спілкування із громадою. - Це робота не однієї людини. Коли з ентузіазмом і бажанням працюєш у команді - завжди є результат. І я поділяю радість мешканців Писарівки і Малижена, діти яких 1 вересня сядуть за парти у сучасній школі і навчатимуться в комфортних умовах". У перспективі планується облаштування на базі закладу дошкільного підрозділу - адже в селі є малеча, але немає дитячого садочка.