Лісова пісня

27 черв. 2017
Відпочинок в оздоровчому центрі "Лісова пісня" - турбота керівників району про обдарованих дітей Золочівщини На першу табірну зміну заїхало 34 школяра. Вони знайомляться з табором, знаходять друзів, радіють новим враженням. "Обираючи місце відпочинку для наших дітей в першу чергу дбали про змістовне дозвілля і , звичайно, про оздоровлення. З цієї точки зору табір "Лісова пісня" підходить ідеально. Знаходиться у хвойному лісі на березі лиману. На території є басейни, спелеокімната, скеледром, спортивні та ігрові майданчики. Відпочивальники забезпечуються п`ятиразовим харчуванням, знаходяться під наглядом досвідчених медиків. Бажаючі можуть поглибити знання англійської мови, передбачається ряд екскурсій", - поділився враженнями голова райдержадміністрації Ігор Гурін.