27 бер. 2012

ХІХ обласна виставка-презентація педагогічних ідей

27 березня 2012 року на базі Харківської гімназії №12 Харківської міської ради відбулася ХІХ обласна виставка-презентація педагогічних ідей та технологій за темою «Розвиток педагогічної компетентності та професійної майстерності педагогів регіону».
27 бер. 2012

День громадського самоврядування

Вже сьомий рік поспіль у Золочівській гімназії №1 проводиться День громадського самоврядування. У цей день уроки в класах проводять гості. Адміністрація закладу запрошує людей різних професій, батьків школярів, які розповідають про те, чим вони займаються у повсякденному житті. Такі уроки викликають зацікавленість дітей, як правило, вони проходять у формі діалогу і жвавого спілкування. Молодших школярів особливо цікавлять заняття, під час яких демонструються практичні навички. Тому, як завжди, підвищеною увагою користувалися уроки, що проводили представники прикордонної служби, районного відділу МНС, відділу внутрішніх справ. Під час подібних заходів діти отримують профорієнтаційні навички, більш широко знайомляться з професіями, мають можливість задати питання і отримати на них компетентні відповіді.
26 бер. 2012

Відбулася методична рада

26 березня відбулася рада методичного кабінету відділу освіти Золочівської РДА. На ній було розглянуто перспективний педагогічний досвід вчителів загальноосвітніх навчальних закладів району
23 бер. 2012

Турнір юних істориків

21 березня відбувся районний турнір юних істориків.
22 бер. 2012

Колегія відділу освіти

22 березня 2012 року в приміщенні Золочівського будинку дитячої та юнацької творчості відбулася Колегія відділу освіти
22 бер. 2012

Нарада керівників закладів

22 березня в приміщенні Золочівського будинку дитячої та юнацької творчості відбулася нарада керівників навчальних закладів району
21 бер. 2012

21 березня 2012 року у м. Валки відбувся ІІІ (зональний) етап малих Олімпійських ігор «Діти Харківщини» серед ІІІ вікової групи (7-8 класи). Команда Золочівської гімназії №1 здобула впевнену перемогу.
21 бер. 2012

Збереження психологічного здоров'я педагога

21 березня 2012 року у Золочівському дошкільному навчальному закладі №3 було проведено семінар-практикум на тему «Збереження психологічного здоров'я педагога»
20 бер. 2012

ІІІ (зональний) етап малих Олімпійських ігор «Діти Харківщини»

20 березня 2012 року у м. Валки відбувся ІІІ (зональний) етап малих Олімпійських ігор «Діти Харківщини» серед ІІ вікової групи
20 бер. 2012

Методичне об’єднання музичних керівників

20 березня 2012 року на базі Золочівського дошкільного навчального закладу №3 було проведено методичне об’єднання музичних керівників.