Турнір юних істориків

23 бер. 2012
21 березня відбувся районний турнір юних істориків.

21 березня відбувся районний турнір юних істориків. За перемогу боролися  чотири команди : «Сучасник» (Золочівська гімназія №1, капітан - Панасенко Ярослав), «Юні історики» (Івашківська ЗОШ І-ІІІ ступенів, капітан- Скрипка Андрій), «Сердюки» (Золочівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, капітан- Кравченко Олександр) і  «Слобожани» (Удянська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.М.Н.Угловського, капітан – Андрієнко Євгенія).

Учасники  відповідально готувалися до турніру: обгрунтували своє бачення проблеми, знайшли цікаві історичні факти, виявили знання історичних джерел.  Команди «Сучасник» і «Юні історики» підготували комп’ютерні презентації. Справжніми лідерами показали себе капітани Панасенко Я. і Кравченко О. Найкращу командну гру продемонстрували учні Івашківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, де кожен учасник був перлиною.

Переможцем турніру стала команда Золочівської гімназії №1 (учитель Клюс В.А.). Друге і третє місця з невеликим розривом зайняли учні Золочівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 та  Івашківської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Дебютанти турніру - учні Удянської ЗОШ І-ІІІ ступенів показали четвертий результат.