Нарада керівників закладів

22 бер. 2012

22 березня в приміщенні Золочівського будинку дитячої та юнацької творчості відбулася нарада керівників навчальних закладів району, на якій будуть розглянуті питання:

1.     Виконавська дисципліна керівників закладів освіти.
2.     Про хід виконання розділу 9 Програми розвитку гуманітарної сфери «Розвиток і використання російської мови».
3.     Про проведення експертизи навчальних досягнень учнів з алгебри і геометрії у основній і старшій школі.
4.     Про підсумки вивчення питання щодо організації виховної роботи у навчальних закладах району.
5.      Про наслідки перевірки об’єктивності оцінювання навчальних досягнень учнів та ведення класних журналів 11 класів учнів претендентів на нагородження медалями.
6. Різне.
Матеріали наради можна переглянути у розділі "Наради відділу освіти".