3 трав. 2012

Олександр Біловол побував у загальноосвітніх закладах Золочівщини

Олександр Біловол побував у загальноосвітніх закладах Золочівщини. Разом з керівниками району Ігорем Горішнім і Леонідом Канівцем, заступником голови райдержадміністрації Наталією Зашаловською політик ознайомився з роботою загальноосвітніх закладів. Під час живого спілкування педагоги та школярі розповідали, чим живе сьогоднішня школа, які здобутки і плани на майбутнє вони мають.
27 квіт. 2012

Семінар для керівників РМО та методистів РМК

26 квітня 2012 року працівниками Центру атестації та координації роботи методичних служб КВНЗ «ХАНО» був проведений семінар для керівників районних методичних об`єднань та методистів РМК , на якому розглядались питання організаційно-методичного супроводу діяльності РМО.
26 квіт. 2012

Методичне об’єднання завідувачів ДНЗ

25 квітня 2012 року на базі Феськівського дошкільного навчального закладу було проведено методичне об’єднання завідувачів на тему «Сучасні підходи до екологічного виховання дітей дошкільного віку в умовах дошкільного навчального закладу».
23 квіт. 2012

Свято нагородження

26 квітня у районному будинку культури було проведено свято нагородження переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін 2011-2012 року і ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.
18 квіт. 2012

Інтернет-збори батьків майбутніх першокласників

Протягом березня 2012 року на сайті КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» проведено Інтернет-збори батьків майбутніх першокласників.
17 квіт. 2012

Змагання з шахів "Біла тура"

13 квітня 2012 року у м. Харків відбувся обласний тур змагань з шахів "Біла тура" серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів за програмою обласних щорічних спортивних змагань учнівської та студентської молоді області "Спорт протягом життя".

Змагання дружин юних пожежних

11 квітня 2012 року у м.Дергачі відбулися зональні змагання дружин юних пожежних.

Національний кубок шкільного футболу

11 квітня 2012 року у м. Валки відбувся обласний (кваліфікаційний) зональний етап Національного кубку шкільного футболу Євро-2012.

Нарада керівників навчальних закладів

12 квітня 2012 року о 9 год. в приміщенні Золочівського будинку дитячої та юнацької творчості відбулася нарада керівників навчальних закладів району.
11 квіт. 2012

Конкурс виразного читання

11 квітня 2012 року на базі БДЮТ відбувся конкурс виразного читання серед учнів 4 класів шкіл Золочівського району.