19 бер. 2012

ІІІ (зональний) етап малих Олімпійських ігор «Діти Харківщини»

19 березня 2012 року у м. Валки відбувся ІІІ (зональний) етап малих Олімпійських ігор «Діти Харківщини» серед І вікової групи (3-4 класи).
19 бер. 2012

Методичне об’єднання вихователів різновікових груп

16 березня 2012 року в Одноробівському дитячому навчальному закладі відбулося методичне об’єднання вихователів різновікових груп за темою «Формування екологічної компетентності дитини дошкільного віку в умовах сучасного дошкільного закладу».
16 бер. 2012

Фестиваль дружин юних пожежних

16 березня 2012 року у Золочівському будинку дитячої та юнацької творчості відбувся районний фестиваль дружин юних пожежних
13 бер. 2012

Семінар вчителів початкових класів

13 березня 2012 року на базі Золочівської гімназії №1 відбувся науково- практичний семінар вчителів початкових класів. Темою семінару було впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти.
12 бер. 2012

Обласний фестиваль професійної майстерності «Вихователь року»

1 березня 2012 року стартував обласний фестиваль професійної майстерності «Вихователь року». Вже проведено засідання оргкомітету фестивалю.
7 бер. 2012

Золочівські спортсмени з лижного туризму – кращі в області

5 березня у місті Харків на базі обласного спортивного клубу "Темп" відбулися обласні особисто-командні змагання з лижного туризму серед учнівської молоді Харківщини.
3 бер. 2012

Екскурсія на ЗАТ "Золочівське ХПП"

З нагоди Дня охорони праці в Україні для учнів 10 класів Золочівської гімназії № 1 була проведена екскурсія – огляд безпечних умов праці ЗАТ «Золочівське ХПП»
1 бер. 2012

ДАР

28.02.2012р. центром інноваційного розвитку освіти КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» проведено методичний виїзд за темою «Консалтингова модель методичної роботи щодо підвищення професійної компетентності педагогічних працівників».
1 бер. 2012

Спільна колегія

28 лютого 2012 року 0 8.00 на базі Золочівського будинку дитячої та юнацької творчості буде проведено спільну колегію Золоцівської районної державної адміністрації з відділом освіти
29 лют. 2012

Лижны змагання

В районному центрі на стадіоні «Колос» відбулися змагання серед учнівської молоді з лижних гонок.