Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

Блог керівника

10 серп. 2018
З 06.08.2018 по 10.08.2018 працювала районна комісія з перевірки готовності закладів освіти Золочівського району до початку 2018-2019 навчального року.
1 серп. 2018
Нещодавно пройшли змагання зі спортивної рибалки за програмою обласної Спартакіади з масових видів спорту серед районів та міст Харківської області. Змагання проходили на водоймищі в смт.Солоницівка Дергачівського району з чудовим краєвидом та мальовничими берегами. В змаганнях прийняло участь 18 команд. Вітаємо золочівських спортсменів Клименка Владислава та Клименка Андрія, які в запеклій боротьбі стали бронзовими призерами.
17 лип. 2018
В м.Бахмут Донецької області відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді, в якому прийняло участь команди з 22 областей України. Вітаємо вихованку Золочівської ДЮСШ Білик Тетяну з перемогою в бігу на 400м з бар'єрами з результатом 1.01.60
12 лип. 2018
Ігрові набори Six Bricks ("шість циглинок") для першокласників, які навчатимуться у Новій Українській школі.
8 лип. 2018
В Харкові відбувся Чемпіонат України з велосипедного спорту на шосе серед юнаків та дівчат 2002-2003р.р.н. та молодших. В гонці критеріуму Чемпіонкою України стала вихованка Золочівської дитячо – юнацької спортивної школи Богдан Аліна.
25 черв. 2018
23 червня 2018 року вихованці Золочівської ДЮСШ та учні закладів загальної середньої освітиЗолочівського району приєднались до всих, хто підтримує Олімпійський рух в Україні. Незважаючи на те, що закінчився навчальний рік і багато вихованців вже десь відпочивають, на базі закладу пройшов пробіг до Міжнародного Олімпійського дня, який відзначається 23 червня майже в 200 країнах світу. В заході взяли участь понад 90 вихованців. Переможці та призери отримали грамоти та подарунки.