Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

11 січ. 2018
Новий рік в Золочівському дошкільному навчальному закладі (ясла-садку) №1
Розпочались Новорічні святаі в Золочівському дошкільному навчальному закладі (ясла-садку) №1
27 груд. 2017
«Учитель року – 2018»
У грудні 2017 року серед вчителів закладів освіти Золочівського району був проведений конкурс «Учитель року – 2018». В конкурсі взяли участь три вчителі. У номінації «Українська мова та література» - вчитель Золочівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Чубенко С.В. та вчитель Довжанського НВК Лисенко С.С. У номінації «Фізична культура» - вчитель КЗ «Золочівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2» Богдан І.О. Конкурсанти показали належні знання методики викладання предметів, психології, сучасних інноваційних технологій, ІКТ. Журі відзначило високу професійну майстерність, компетентнісну спрямованість у проведенні конкурсних уроків вчителів української мови та літератури та здоров’язбережувальну і виховну спрямованість уроку фізичної культури. Всі продемонстрували грунтовну фахово-методичну підготовку. Спільним рішенням журі і оргкомітету були визначені переможці І туру Конкурсу та кандидати для участі у ІІ (обласному) турі. Загальне рішення журі : 1. За кількістю набраних балів вважати Чубенко С.В. переможцем у номінації «Українська мова та література», а Богдана І.О. переможцем у номінації «Фізична культура» і направити їх матеріали до обласного журі. 2. Нагородити учасників І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018» дипломами і грошовими преміями.
21 груд. 2017
Новорічний жіночий турнір з волейболу
На базі Золочівської дитячо – юнацької спортивної школи пройшов Новорічний жіночий турнір з волейболу, в якому прийняли участь команди з Дергачівського, Золочівмького районів та міста Харкова. В запеклій боротьбі третю сходинку посіла команда Золочівської ДЮСШ, срібні призери – гості з Дергачівського району, а перемогу відсвяткувала жіноча збірна команда Золочівського району. Змагання пройшли при підтримці відділу освіти, молоді та спорту Золочівської районної державної адміністрації.

20 груд. 2017
День Св.Миколая
19.12.2017 року в Золочівському будинку культури відбувся святковий концерт до дня Св.Миколая для учнів 1-4 класів та дітей пільгових категорій. Всі глядачі та артисти отримали солодкі подарунки.
19 груд. 2017
ДЮСШ
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №248, Наказу Міністерства молоді та спорту України №1216, наказів відділу освіти, молоді та спорту Золочівської районної державної адміністрації №338 та №376 Золочівській дитячо-юнацькій спортивній школі продовжено на чотири роки строк дії Другої категорії згідно відповідності обов'язковим вимогам, яким повинна відповідати дитячо-юнацька спортивна школа для одержання відповідної категорії та видано Свідоцтво.
18 груд. 2017
Змагання з фут залу
На базі КП «Золочівська ЗОШ №2» пройшли змагання з фут залу серед юнаків 2003-2004р.р.н. за Програмою Спартакіади школярів Золочівського району. В змаганнях прийняло участь тринадцять команд: Довжанського, Сковородинівського НВК, Удянської, Ряснянської, Писарівської, Гур»євоКозачанської, Феськівської, Олександрівської, Івашківської, Калиновецької, Золочівських ЗОШ №2, №3 та гімназії №1. Змагання були проведені за Олімпійською системою. Серед команд Першої групи третіми призерами стала команда Золочівської ЗОШ №3, друге місце – юнаки Золочівської ЗОШ №3, а перемогли Сковородинівські юнаки. Серед команд другої групи третє місце посіла команда Гур»євоКозачанської ЗОШ, другу сходинку – юнаки з Івашківської ЗОШ, перемогу відсвяткували юнаки з Калиновецької філії. Змагання обслуговувала бригада суддів Золочівської ДЮСШ.