День громадського самоврядування

27 бер. 2012
Вже сьомий рік поспіль у Золочівській гімназії №1 проводиться День громадського самоврядування.

Вже сьомий рік поспіль у Золочівській гімназії №1 проводиться  День громадського самоврядування.

В цьому році, вже традиційно, до гімназії завітали керівники району - голова райдержадміністрації Ігор Горішній, голова районної ради Леонід Канівець, заступник голови райдержадміністрації Наталія Зашаловська.

У цей день уроки в класах  проводять гості.  Адміністрація закладу запрошує людей  різних професій, батьків школярів, які розповідають про те, чим вони займаються у повсякденному житті.

Такі уроки викликають зацікавленість  дітей, як правило, вони проходять у формі діалогу і жвавого спілкування. Молодших школярів особливо   цікавлять  заняття, під час яких  демонструються практичні навички. Тому, як завжди, підвищеною увагою користувалися уроки, що проводили представники прикордонної служби, районного відділу  МНС, відділу внутрішніх справ.

Під час подібних  заходів діти отримують профорієнтаційні навички,  більш широко знайомляться з професіями, мають можливість задати питання і отримати на них компетентні відповіді.