Золочівські спортсмени з лижного туризму – кращі в області

7 бер. 2012

5 березня у місті Харків на базі обласного спортивного клубу "Темп" відбулися обласні особисто-командні змагання з лижного туризму серед учнівської молоді Харківщини. За підсумками попереднього етапу, з 27 команд, які представляли райони та міста області, команда Золочівського району в числі кращих потрапила в першу десятку. Змагання проводилися у двох вікових групах: старша - 1995-1997, і молодша - 1998-2000 років народження.

Чудові умови лижних трас, про які подбали організатори змагань, дозволили нашим лижникам пройти складну дистанцію успішно, значно випередивши всіх своїх суперників. І старша, і молодша команди стали чемпіонами області у своїх вікових групах. В особистому заліку серед спортсменів старшої вікової групи перемогу виборов вихованець Золочівської ДЮСШ Віталій Садовий.

Високі спортивні досягнення – це результат спільних зусиль як самих учасників змагань, так і їх тренерів. Зоя Олійник і Андрій Стовба виховали вже не одне покоління спортсменів. Серед їх вихованців призери і переможці всеукраїнських та міжнародних змагань.

Ми вітаємо тренерів і спортсменів, бажаємо нових спортивних досягнень і особистих рекордів!