Фестиваль дружин юних пожежних

16 бер. 2012

16 березня 2012 року у Золочівському будинку дитячої та юнацької творчості відбувся районний фестиваль дружин юних пожежних, в якому взяло участь 12 команд загальноосвітніх навчальних закладів району. Переможцем стала команда "Там-там" Золочівської загальноосвітньої школи №2 І-ІІІ ступенів.
Змагання були проведені з з метою поширення руху юних пожежних у загальноосвітніх навчальних закладах району, пропаганди здорового, активного способу життя, оцінки можливостей дітей орієнтуватися в надзвичайних ситуаціях, в повсякденному житті, а також пропаганди і популяризації основ безпеки життя, виявлення кращих та найсильніших команд.