Привітання начальника Відділу освіти, молоді та спорту Шевченко С.В

31 серп. 2017
Дорогі учні, педагоги, батьки! Від усього серця вітаємо вас із Днем знань! Це всенародне свято приходить до нас разом із початком нового навчального року, коли перед дітьми знову гостинно відчиняються двері шкіл. Нехай цей навчальний рік відкриє перед учнями нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей. Сподіваємося, що День знань стане для школярів початком наполегливої праці, надійним кроком у світ пізнання. З нагоди свята бажаємо вам міцного здоров`я та незабутніх миттєвостей шкільного життя.

Дорогі учні, педагоги, батьки!
Від усього серця вітаємо вас із Днем знань!