11 жовт. 2012

Тренінг з підготовки команд юних біологів

У тренінгу з підготовки учнівських команд до ІІ (фінального) етапу Всеукраїнського турніру юних біологів взяла участь команда Золочівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3. За підсумками проведеної роботи команда показала другий результат серед сільських районів.

Вітаємо переможця!

Світличний Ярослав, учень Золочівської гімназії №1 брав участь у Всеукраїнському конкурсі дослідницьких робіт для учнів 6-8 класів і одержав диплом ІІІ ступеня як переможець цього конкурсу.
11 жовт. 2012

Перемога в конкурсі "Щасливі долоні"

У період літніх канікул, відпочиваючи у Міжнародному дитячому центрі «Артек», вихованка Золочівського дитячого будинку Гаршина Мар’яна брала участь у VII Міжнародному благодійному конкурсі-фестивалі «Щасливі долоні» для талановитих дітей-сиріт. Укрпошта організувала конкурс на кращий малюнок до марки «Моя улюблена Україна», за підсумками якого було обрано 3 призові місця, одне з яких зайняла вихованка нашого дитячого будинку.
10 жовт. 2012

Фінальні змагання Всеукраїнських спортивних ігор «Старти надій»

9 жовт. 2012

Турнір юних біологів

4 жовтня 2012 р. на базі Золочівської вечірньої (змінної) школи пройшов І (міжшкільний) етап Всеукраїнського турніру юних біологів. У змаганнях взяли участь три команди – Івашківської ЗОШ І-ІІІ ст.., Золочівської гімназії №1 та Золочівської ЗОШ №3.
8 жовт. 2012

День працівників освіти

З нагоди Дня працівників освіти 7 жовтня о 17.00 на центральній площі селища Золочів відбулися урочисті заходи та святковий концерт за участю зірки Української естради Катерини Бужинської.
4 жовт. 2012

Турнір юних економістів

4 жовтня 2012 року у Будинку дитячої і юнацької творчості відбувся турнір юних економістів
2 жовт. 2012

Спасибі за тепло сердець, що нам даруєте щодня

27 вересня 2012 року у Золочівському дошкільному навчальному закладі №3 відбувся святковий концерт «Спасибі за тепло сердець, що нам даруєте щодня»». Цей подарунок підготували вихованці дитячого садочка для працівників дошкільного закладу та запрошених гостей до Дня дошкілля.
28 вер. 2012

«Зелений пакет.Україна»

28 вересня 2012 року для вчителів основної школи був проведений семінар «Зелений пакет.Україна». Семінар проводила Пилипчатіна Людмила Миколаївна-міжнародний тренер освітніх програм благодійної організації «Вчителі за демократію і партнерство»
28 вер. 2012