29 жовт. 2012

Відкриття дошкільного підрозділу Жовтневого навчально-виховного комплексу

27 жовтня 2012 об 11 год. в с. Жовтневе Золочівського району Харківської області відбулися урочистості з нагоди відкриття дошкільного підрозділу Жовтневого навчально-виховного комплексу
26 жовт. 2012

Круглий стіл

26.10.2012 року у Золочівському дошкільному навчальному закладі (ясла-садку) №1 був проведений «круглий стіл».
25 жовт. 2012

Осінній ярмарок

26 жовтня 2012 року в Золочівському дошкільному навчальному закладі №1 було організовано розвагу для дітей «Осінній ярмарок». Золочівський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №1 Золочівської селищної ради співпрацює з будинком дитячої та юнацької творчості Золочівської районної державної адміністрації з 2009 року з метою формування у дітей духовної культури, розвитку художньо-естетичних інтересів дошкільнят, творчості, гармонії.
24 жовт. 2012

Соціальний розвиток України та патріотичне виховання громадян

18-19 жовтня 2012 року у м. Запоріжжі відбулася VІ Міжнародна науково-практична конференція з питань патріотичного виховання молоді «Соціальний розвиток України та патріотичне виховання громадян».
22 жовт. 2012

Нарада керівників

22 жовтня 2012 року у приміщенні відділу освіти відбулася нарада керівників навчальних закладів Золочівського району.
18 жовт. 2012

Турнір юних фізиків

18 жовтня 2012 р. на базі Золочівської вечірньої (змінної) школи ІІ-ІІІ ступенів відбувся І (міжшкільний) етап Всеукраїнського турніру юних фізиків. У боях брали участь три команди - Золочівської ЗОШ №3, Феськівської ЗОШ І-ІІІ ступенів і Писарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
17 жовт. 2012

«Інноватика в сучасній освіті»

6-18 жовтня 2012 року в м. Києві проходить Четверта Національна виставка-презентація «Інноватика в сучасній освіті». За результатами конкурсу освітніх проектів Золочівський дитячий будинок Золочівської районної ради Харківської області (директор Бондаренко Т.А.) отримав "Золоту медаль".
16 жовт. 2012

Турнір юних математиків

11 жовтня 2012р. на базі Золочівської вечірньої (змінної) школи відбувся І (міжшкільний) етап Всеукраїнського турніру юних математиків. У змаганнях взяли участь 3 команди – Золочівської гімназії №1, Золочівської ЗШ І-ІІІ ст..№3 і Удянської ЗОШ І-ІІІ ст.. Переможцем турніру журі визначило команду Золочівської гімназії №1.11 жовтня 2012р. на базі Золочівської вечірньої (змінної) школи відбувся І (міжшкільний) етап Всеукраїнського турніру юних математиків. У змаганнях взяли участь 3 команди – Золочівської гімназії №1, Золочівської ЗШ І-ІІІ ст..№3 і Удянської ЗОШ І-ІІІ ст.. Переможцем турніру журі визначило команду Золочівської гімназії №1.
12 жовт. 2012

Конкурс ораторського мистецтва

12 жовтня у Будинку дитячої і юнацької творчості відбувся районний конкурс ораторського мистецтва. У ньому взяли участь 22 учасника з 12 навчальних закладів. Темою виступів була актуальна для молоді проблема: «Книга чи Інтернет – найкращий винахід людства?».
12 жовт. 2012

Турнір юних правознавців

10 жовтня відбувся міжшкільний етап Всеукраїнського турніру юних правознавців.У ньому взяли участь три команди: «Феміда» Золочівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, «Vivat» -Золочівської гімназії №1 та «Слобожанська Феміда»- Золочівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.