3 груд. 2012

Олімпіада з інформаційних технологій

02 грудня да 2012 року в Золочівській гімназії №1 відбувся ІІ (районний ) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій у 2012/2013 навчальному році.
29 лист. 2012

До дня інвалідів

У листопаді 2012 року у навчальних закладах району були проведені заходи до Міжнародного дня інвалідів та районна акція "Даруємо радість дітям"
27 лист. 2012

Нарада керівників навчальних закладів

27 листопада 2012 року в приміщенні відділу освіти відбулася нарада керівників навчальних закладів Золочівського району. На нараді були розглянуті такі питання:
27 лист. 2012

семінар вчителів 3-х класів

Згідно з графіком групових та колективних форм роботи педагогічних працівників 27 листопада 2012 року на базі Золочівської загальноосвітньої школи І-ІІІст.№2, відбувся постійно діючий семінар вчителів 3-х класів за темою :Використання вправ з логічним навантаженням на уроках української мови.

Фестиваль"Гармонія руху"

В Золочівському ДНЗ №3 з 19 по 23 листопада 2012 року був проведений фестивальний тиждень «Гармонія руху». Ця подія об’єднала всіх вихованців дитячого садочка, їхніх батьків та колектив закладу.

Тиждень екологічного виховання у ДНЗ

З 12 по 16 листопада 2012 року в Золочівському дошкільному навчальному закладі №3 проходив тиждень екологічного виховання. Однією з форм навчально-пізнавальної діяльності були екскурсії: «В гостях у пернатих друзів», «День народження Клена», під час яких діти перебували в природних умовах: в парку, в саду, на городі. Роботи малят були виставлені у «картинній галереї».
26 лист. 2012

Сім кольорів веселки – сім шляхів у нас

З метою активного впровадження форм роботи з дітьми, спрямованих на розвиток їх здібностей та обдарувань, і подальшого розвитку учнівського самоврядування у навчальних закладах та встановлення міжрайонних партнерських зв’язків з реалізації учнівських ініціатив в районі традиційно 23 листопада проходив районний фестиваль дитячих організацій Золочівщини «Сім кольорів веселки – сім шляхів у нас». У фестивалі брали участь 11 дитячих організацій навчальних закладів.
22 лист. 2012

виїзне засідання ДАРу

21 листопада 2012 року у Золочівському районі згідно з річним планом КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбулося виїзне засідання ДАРу за темою: «Упровадження програми розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі» та програми розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт». Провела його методист Центру громадянського виховання Остапенко А. С. На захід були запрошені завідувачі дошкільних навчальних закладів, заступники директорів з виховної роботи НВК, керівники методичних об`єднань та семінарів Золочівського району
21 лист. 2012

21 листопада в Ряснянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбулося виїзне засідання районного методичного об’єднання вчителів історії і правознавства. Основні питання - підвищення якості викладання правознавства, удосконалення уроку на основі застосування ІКТ, здійснення моніторингу навчальної діяльності учнів.
20 лист. 2012

засідання постійно діючого семінару вчителів других клас

Відповідно до плану групових та колектив форм роботи з педагогічними кадрами, на базі Олександрівської ЗОШ І-ІІІст. 20 /11/2012 p.відбулося засідання постійно діючого семінару вчителів других класів на тему: Методика проведення уроків позакласного читання