14 груд. 2012

третій тур захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

12 та 14 грудня 2012 року на базі Золочівської гімназії №1 та Золочівської ЗОШ №2 пройшов третій тур захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. У захисті взяли участь 19 учасників по таким відділенням: літературознавства, фольклористики і мистецтвознавства, мовознавства, хімії та біології, економіки, географії, історії, екології та аграрних наук.
13 груд. 2012

Web-форум

13 грудня в межах програми грудневого тижня та з метою визначення стану впровадження Державного стандарту початкової загальної освіти відбувся Web-форум за темою «Перші підсумки впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти». В участі взяли участь: методист РМК, директори ЗНЗ та заступник директора Золочівської гімназії №1.
13 груд. 2012

Учитель року-2013

13 грудня 2012 року у Золочівському районі розпочався конкурс "Учитель року-2013". Представлені конкурсанти в номінаціях "Музичне мистецтво". "Фізика". "Іноземна мова. Французька"
12 груд. 2012

РМО вчителів предмета «Захист Вітчизни»

12 грудня на базі Сковородинівського НВК було проведено засідання РМО вчителів предмета «Захист Вітчизни». Відвідано урок в 10 класі вчителя Вака О.І. На засіданні РМО було здійснено самоаналіз та аналіз уроку.
10 груд. 2012

Відбулися олімпіади

08 грудня 2012 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, а 09 грудня - з екології.
5 груд. 2012

методичне об`єднання вихователів груп раннього

29 листопада 2012 року у Золочівському дошкільному навчальному закладі (ясла-садку) № 2 було проведено районне методичне об`єднання вихователів груп раннього віку за темою «Мовленнєвий розвиток: сутність та шляхи реалізації». Було переглянуто заняття в ясельній групі «Півник і його родина» (вихователь Коценко Н. М.) та у І молодшій групі «Дружна сім`я – гарний і я» (Діденко Н. В.).

методоб’єднання вихователів дошкільних груп

27 листопада 2012 року в Золочівському дошкільному навчальному закладі (ясла-садку) № 2 було проведено методоб’єднання вихователів дошкільних груп «Розвиток мовленнєвої компетентності дошкільника».

Зустріч старшокласників з викладачем

04 грудня 2012 року в Золочівському будинку дитячої та юнацької творчості відбулася зустріч старшокласників навчальних закладів селища Золочів із викладачем Харківського регіонального інституту державного управління при Президентові України Мілєвою Тамарою Семенівною.
3 груд. 2012

І етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури

01 грудня 2012 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури
3 груд. 2012

Методоб'эднання завыдувачыв ДНЗ

На базі Золочівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №1 Золочівської селищної ради 30 листопада 2012 року відбулося методичне об’єднання для завідувачів дошкільних навчальних закладів району під час якого було здійснено обмін досвідом роботи педагогів закладу. Діти старшого дошкільного віку зустрічали гостей розвагою «Пан Коцький» (за мотивами української народної казки) та показували казку «Дюймовочка» за авторською програмою М.Єфименка з фізичного розвитку, створивши настрій усім присутнім.