19 лист. 2012

ІІ тур Всеукраїнської учнівської олімпіади з іноземних мов

17 листопада відбувся ІІ тур Всеукраїнської учнівської олімпіади з іноземних мов. У ній взяли участь 42 учні 8-11 класів з 14 навчальних закладів району
19 лист. 2012

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

18 листопада 2012 на базі Золочівської гімназії № 1 був проведений ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики. Участь взяли 36 учнів із 11 шкіл району.
19 лист. 2012

засідання районного методичного об'єднання вчителів хімії

16 листопада 2012 на базі Золочівської вечірньої (змінної) школи відбулося відбулося засідання районного методичного об'єднання вчителів хімії. Були розглянуті питання підготовки до ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії та результатів ЗНО-2012.
19 лист. 2012

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

10 листопада 2012 на базі Золочівської ЗОШ №2 відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії.
16 лист. 2012

засідання районного методичного об’єднання вчителів основ здоров’я

16 листопада , на базі Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів основ здоров’я. Змістовні доповіді підготували: Колодько Н.О.-керівник РМО вчителів основ здоров’я та Широкова Л.Б.- вчитель Удянської ЗОШ І-ІІІ ст.
16 лист. 2012

засідання районного методичного об'єднання вчителів біології

9 листопада 2012на базі Золочівської гімназії №1 відбулося засідання районного методичного об'єднання вчителів біології.
13 лист. 2012

Районне методичне об’єднання вчителів художньо-естетичного напрямку

13 листопада на базі Золочівської вечірньої (змінної) школи ІІ-ІІІ ступенів відбулося районне методичне об’єднання вчителів художньо-естетичного напрямку
13 лист. 2012