Засідання методичного об`єднання завідувачів дошкільних навчальних закладів Золочівського району.

22 квіт. 2016
22 квітня 2016 року в Золочівському дошкільному навчальному закладі (ясла-садку) №1 відбулось засідання методичного об`єднання завідувачів дошкільних навчальних закладів Золочівського району.

22 квітня 2016 року в Золочівському   дошкільному навчальному закладі (ясла-садку) №1 відбулось засідання методичного об`єднання завідувачів дошкільних навчальних закладів Золочівського району.

Тема: Формування у дітей свідомого ставлення до власного життя і здоров`я.

Мета: Визначити особливості організації освітнього процесу по формуванню основ здорового  способу життя та норм безпечної поведінки.

Завдання:

1. Окреслити теоретичні аспекти організації роботи по формуванню елементарної компетенції з питань безпеки у дітей дошкільного віку відповідно до вимог Базового компонента дошкільної освіти.
  2. Проаналізувати концептуальні положення, освітні цілі, логіку процесу організації роботи з  формування основ здорового  способу життя та норм безпечної поведінки   в дошкільному навчальному закладі.
  3. Розглянути питання створення безпечного розвивального середовища та налагодження системи роботи з безпеки життєдіяльності з педагогами, дітьми і батьками, що включає комплекс взаємопов’язаних заходів.

Слухачі переглянули пізнавально-розважальну гру з ОБЖД для дітей старшого дошкільного віку  «Що? Де? Коли?» (вихователь Христенко Г.В.). Учасники методоб’єднання обмінялися досвідом роботи за темою засідання, провели дискусію та переглянули виставку методичної літератури.