Як діти весні допомагали

22 квіт. 2016
20 квітня 2016 року у Золочівському дошкільному навчальному закладі (ясла-садку) №3 було проведене відкрите заняття у старшій групі на тему «Як діти весні допомагали» (вихователь Набока І.О.). На нього були запрошені вихователі груп старшого дошкільного віку та вчителі початкових класів району. На занятті вихованці садочка показали знання, які вони здобули протягом року. Заняття було інтегрованим і включало різні розділи програми: логіко-математичний, мовленнєвий, навчання грамоти, ознайомлення з природним довкіллям та художньо-продуктивну діяльність. Після перегляду заняття, присутні обмінялися думками з приводу наступності дошкільної та початкової ланки освіти.

20 квітня 2016 року у Золочівському дошкільному навчальному закладі (ясла-садку) №3 було проведене  відкрите заняття у старшій групі  на тему «Як діти весні допомагали» (вихователь Набока І.О.). На нього були запрошені вихователі груп старшого дошкільного віку та вчителі початкових класів району. На занятті вихованці садочка показали знання,  які вони здобули  протягом року. Заняття було інтегрованим і включало різні розділи програми: логіко-математичний, мовленнєвий, навчання грамоти, ознайомлення з природним довкіллям та художньо-продуктивну діяльність.

Після перегляду заняття, присутні  обмінялися думками з приводу наступності дошкільної та початкової ланки освіти.

Учасники заходу зазначили, що організацію роботи з наступності між дошкільною та початковою освітою слід вбачати в:

-      створенні системи безперервного навчання, що забезпечує ефективний поступальний розвиток дитини, її успішне навчання і виховання на основі зв'язку та узгодженості компонентів освіти (цілей, завдань, змісту, методів, засобів і форм організації);

-      створенні умов, сприятливих для адаптації до шкільного навчання, емоційного благополуччя, розвитку індивідуальності кожної дитини.