Засідання методичного об`єднання вихователів груп раннього віку дошкільних навчальних закладів Золочівського району.

25 квіт. 2016

21 квітня 2016 року в Золочівському   дошкільному навчальному закладі (ясла-садку) №3 відбулось засідання методичного об`єднання вихователів груп раннього віку дошкільних навчальних закладів Золочівського району.

ТемаФормування основ здоров’язбережувальної компетентності у дітей раннього віку.

Мета: Удосконалювати професійну компетентність педагогів по підвищенню результативності роботи щодо збереження та зміцнення фізичного, психічного і соціального здоров’я дітей.

Завдання

1. Розкрити значення формування культури здорового способу життя.
  2. Проаналізувати уміння вихователя використовувати сучасні підходи та нетрадиційні методи до оздоровлення дітей.
  3. Надати методичні рекомендації з питань організації рухового режиму в умовах  ДНЗ та вдома.
  4. Збагатити знання вихователів про різноманітність нетрадиційних  та традиційних методів оздоровлення дітей.

Слухачі переглянули заняття у групі раннього віку «Врятуймо козенятко» (вихователь Крикун Т. П.). Поділились досвідом роботи щодо формування основ здоров’язбережувальної компетентності у дітей раннього віку, провели дискусію  за темою «Форми організації рухової активності у повсякденному житті».