Оздоровчий табір "Берізка"

Гімн табору "Берізка"

Сл. і муз. В.О.Руденка

Хай пісня велична про табір „Берізка"

Дзвінким жайворонком у небо зліта!

Хай слава про табір усюди лунає,

Усіх він єднає, всіх щиро віта!

Приспів:

Табір „ Берізка" запрошує всіх!

Табір „Берізка''    це жарти і сміх!

Табір „ Берізка "  - це дружна сім 'я!

Табір „Берізка" - це ти і я!

Запрошує табір в країну казкову,-

Де діти щасливі, здоров'ям міцні.

Хто раз побував в ній, забути не зможе

Ласкаве це сонце, веселі пісні!

Приспів

Ми вдячні за табір всім, хто його робить

Ще кращим і кращим на довгі літа!

Хай пісня велична у небо зліта!

Хай табір „Берізка" живе й процвіта!

Приспів

Місце   розташування закладу

Дитячий оздоровчий заклад знаходиться поблизу села Березівка в мальовничому місці, оточеному дубовим лісом біля водоймища. Відстань від найближчої залізничної станції Золочів до місця відпочинку складає 10 км. Водоймище знаходиться на території оздоровчого закладу з обладнаним пляжем, складає один  гектар водного дзеркала.

Облаштування території, приміщень

Заклад має два облаштованих спальних корпуси, спортивні майданчики, літній концертний майданчик, криті павільйони для організації дозвілля дітей за негоди, бесідки. В закладі працює бібліотека, кінозал, відеозал, настільний теніс , ігротека. Є спортивний інвентар , обладнання для роботи гуртків, відеотека. У закладі існує централізоване джерело водопостачання від власної башти Рожновського  .

Проживання дітей

Заклад має два благоустроєні спальних корпуси з кімнатами на 4-6 чоловік , з частковими зручностями. Санвузол розташований на поверсі та на території табору, окремий для дівчаток та хлопчиків, умивальні з мийками для ніг, кімната особистої гігієни, баня.

Всього за одну зміну заклад може прийняти 185 дітей.

Харчування дітей

Харчування організоване в їдальні на 200 посадкових місць. Харчування для дітей 5-разове. Харчування працівників закладу пільгове  відповідно до чинного законодавства .

Послуги

Організація екскурсійного обслуговування дітей входить  до вартості путівки, заплановано 3 екскурсії кожної зміни, в т.ч. екскурсія до літературно-меторіального музею видатного філософа Г.С.Сковороди.

З метою придбання путівок можна звернутися за адресою смт Золочів , пл. Леніна,3  відділ освіти Золочівської районної державної адміністрації , тел. 5-11-67; 5-04-79