Засідання РМО завідувачів ДНЗ

23 лют. 2018
23 лютого 2018 року на базі Золочівського ДНЗ (ясел-садка) №1 відбулось засідання методичного об`єднання завідувачів дошкільних навчальних закладів Золочівського району.

Тема:     Особливості організації фізкультурно-оздоровчої роботи в дошкільному навчальному закладі на сучасному етапі.

Мета:   спонукати педагогів до врахування принципів особистісної та диференційованої орієнтації, пріоритету оздоровчої спрямованості, використанню традиційних та нетрадиційних форм рухової активності під час організації фізкультурно-оздоровчої роботи із дошкільниками.

Завдання:

1. Проаналізувати особливості та складові фізкультурно-оздоровчої роботи.
  2. Визначити рівень знань педагогів щодо фізичного розвитку дошкільнят     з  урахуванням  вимог  програми «Дитина».
  3. Збагатити уявлення про різноманітність форм, методів та прийомів  фізкультурно-оздоровчої роботи з дітьми.
  4. Спонукати  вихователів до використання сучасних інтерактивних форм            роботи з батьками по вирішенню питання  фізичного розвитку дошкільнят.

Учасники методичного об`єднання  переглянули заняття з фізичної культури у старшій групі (вихователь Юхно В. І.), обмінялися досвідом роботи за темою засідання, провели дискусію «Забезпечення повноцінного фізичного розвитку дітей шляхом інтеграції здоров̕язбережувальних технологій з різними видами дитячої діяльності» та переглянули виставку методичної .