Новорічний жіночий турнір з волейболу

21 груд. 2017
На базі Золочівської дитячо – юнацької спортивної школи пройшов Новорічний жіночий турнір з волейболу, в якому прийняли участь команди з Дергачівського, Золочівмького районів та міста Харкова. В запеклій боротьбі третю сходинку посіла команда Золочівської ДЮСШ, срібні призери – гості з Дергачівського району, а перемогу відсвяткувала жіноча збірна команда Золочівського району. Змагання пройшли при підтримці відділу освіти, молоді та спорту Золочівської районної державної адміністрації.