Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

16 лют. 2018
Семінар "Розвиток літературних творчих здібностей" в Золочівському ДНЗ №2
16 лютого 2018 року в Золочівському дошкільному закладі № 2 відбулося засідання слухачів гуртка «Розвиток літературних творчих здібностей засобами фольклору» (керівник – вихователь Балюк С.Р.)
16 лют. 2018
Змагання з лижних гонок
На базі районного стадіону 14 лютого 2018 року пройшли змагання з лижних гонок серед юнаків та дівчат загальноосвітніх шкіл району, присвячені Зимовим Олімпійським Іграм.
15 лют. 2018
Семінар з LEGO-конструювання в Золочівському ДНЗ №3
На базі Золочівського дошкільного навчального закладу (ясла-садка) №3 був проведений районний семінар-практикум.

15 лют. 2018
Семінар "Степ-аеробіка з дошкільниками" в Золочівському ДНЗ №2
13 лютого 2018 року в Золочівському дошкільному навчальному закладі (ясла-садку) № 2 відбулось засідання учасників районного гуртка «Степ-аеробіка для старших дошкільників», керівник – вихователь Андрющенко О. О.
10 лют. 2018
Змагання з волейболу
На спортивних базах Золочівських ДЮСШ та ЗОШ №2 10 лютого пройшли змагання з волейболу за програмою Спартакіади школярів Золочівського району серед дівчат середньої вікової категорії.
10 лют. 2018
Турнір з міні-футболу
10 лютого на базі Золочівських дитячо – юнацької спортивної школи та будинку дитячої та юнацької творчості пройшов п'ятий традиційний відкритий турнір з міні-футболу серед юнаків 2005-2006р.р.н. пам'яті колишнього директора ДЮСШ Вороніна Юрія Івановича.