Класна оцінка

10 серп. 2018
Перевірка готовності закладів освіти до початку 2018-2019 навчального року
З 06.08.2018 по 10.08.2018 працювала районна комісія з перевірки готовності закладів освіти Золочівського району до початку 2018-2019 навчального року.
1 серп. 2018
Спортивна рибалка
Нещодавно пройшли змагання зі спортивної рибалки за програмою обласної Спартакіади з масових видів спорту серед районів та міст Харківської області. Змагання проходили на водоймищі в смт.Солоницівка Дергачівського району з чудовим краєвидом та мальовничими берегами. В змаганнях прийняло участь 18 команд. Вітаємо золочівських спортсменів Клименка Владислава та Клименка Андрія, які в запеклій боротьбі стали бронзовими призерами.
17 лип. 2018
Чемпіонат України з легкої атлетики
В м.Бахмут Донецької області відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді, в якому прийняло участь команди з 22 областей України. Вітаємо вихованку Золочівської ДЮСШ Білик Тетяну з перемогою в бігу на 400м з бар'єрами з результатом 1.01.60

12 лип. 2018
Ігрові набори Six Bricks
Ігрові набори Six Bricks ("шість циглинок") для першокласників, які навчатимуться у Новій Українській школі.
8 лип. 2018
Чемпіонат України з велосипедного спорту
В Харкові відбувся Чемпіонат України з велосипедного спорту на шосе серед юнаків та дівчат 2002-2003р.р.н. та молодших. В гонці критеріуму Чемпіонкою України стала вихованка Золочівської дитячо – юнацької спортивної школи Богдан Аліна.
25 черв. 2018
ОЛІМПІЙСЬКИЙ ДЕНЬ
23 червня 2018 року вихованці Золочівської ДЮСШ та учні закладів загальної середньої освітиЗолочівського району приєднались до всих, хто підтримує Олімпійський рух в Україні. Незважаючи на те, що закінчився навчальний рік і багато вихованців вже десь відпочивають, на базі закладу пройшов пробіг до Міжнародного Олімпійського дня, який відзначається 23 червня майже в 200 країнах світу. В заході взяли участь понад 90 вихованців. Переможці та призери отримали грамоти та подарунки.