10 квіт. 2012

Районний зліт волонтерів

11 квітня 2012 року в Золочівському будинку дитячої та юнацької творчості відбувся районний зліт волонтерів Золочівського району.
9 квіт. 2012

Засідання атестаційної комісії ІІ рівня

Відбулися засідання атестаційної комісії ІІ рівня при відділі освіти Золочівської районної державної адміністрації. Було атестовано 35 педагогічних працівників.
9 квіт. 2012

Олімпіада з математики для учнів 4 класів

6 квітня 2012 року на базі Золочівської вечірньої (змінної) школи ІІ-ІІІ ст. відбувся ІІ тур районної олімпіади з математики для учнів 4 класів шкіл району.
6 квіт. 2012

Нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи

6 квітня 2012 року відбулася нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів району. Тема наради «Організація закінчення 2011/2012 навчального року, проведення державної підсумкової атестації навчальних досягнень учнів початкової, основної та старшої шкіл».
6 квіт. 2012

Безпечним умовам праці – належна увага

Підведено підсумки конкурсу малюнка «Охорона парці очима дітей»
3 квіт. 2012

Розпочато відправлення запрошень-перепусток для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні

3 квіт. 2012

« Наступність і перспективність в роботі ДНЗ і ЗНЗ»

3 квітня 2012 року на базі Золочівського дошкільного закладу №1 відбувся навчально-практичний семінар для вчителів, що працюють у 4 класі і вихователів старших груп дошкільного віку « Наступність і перспективність в роботі ДНЗ і ЗНЗ»
3 квіт. 2012

Аналізуємо стан виконання колективних договорів

Учасники ІV пленуму районної організації Профспілки працівників освіти, що відбувся 30 березня 2012 року, аналізували стан виконання Колективного договору між відділом освіти та районною організацією Профспілки, схвалили актуальні зміни та доповнення до нього.
30 бер. 2012

Засідання районного методичного об’єднання вчителів 1-2 класів

29 березня 2012 року відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів 1-2 класів
27 бер. 2012