« Наступність і перспективність в роботі ДНЗ і ЗНЗ»

3 квіт. 2012

3 квітня 2012 року на базі Золочівського дошкільного закладу №1 відбувся навчально-практичний семінар для вчителів, що працюють у 4 класі і вихователів старших груп дошкільного віку « Наступність і перспективність в роботі ДНЗ і ЗНЗ» за участі методистів РМК Коротенко В.Г. та Кривчач В.О. Присутні відвідали інтегровані  заняття з пріоритетом логіко-математичної та мовленнєвої лінії розвитку на тему: «Космічна подорож», молодий спеціаліст Скрипник Л.І. та інтегроване  заняття з пріоритетом мовленнєвої лінії розвитку на тему: «Про птахів ми знаємо. Їх оберігаємо», вихователь Лисенко Н.Д. Вчителі початкових класів поділилися досвідом роботи по підготовці дітей до навчання в школі. Змістовні виступи підготували вчителі: Малорогозянської ЗОШ І-ІІІ ст.. Рябушко В.В., Лютівської ЗОШ І-ІІ ст.. Кузнєцова О.О., Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 Ломинога О.С. Досвідом роботи поділилися вихователі ЗНЗ.