Засідання РМО вихователів дошкільних навчальних закладів

24 квіт. 2018
24 квітня 2018 року в Довжанському НВК відбулось засідання методичного об`єднання вихователів дошкільних навчальних закладів Золочівського району.

Тема: Патріотичне виховання у контексті розвитку духовного потенціалу особистості дитини дошкільного віку.

Мета:  сприяти формуванню у педагогів народознавчого світогляду, вмінню формувати у дітей свідомий патріотизм. Вправляти педагогів в умінні прививати дітям національну культуру.

Завдання:

1. Окреслити теоретичні аспекти організації роботи по формуванню патріотичних почуттів у дітей дошкільного віку відповідно до вимог Базового компонента дошкільної освіти.
  2. Проаналізувати концептуальні положення, освітні цілі, логіку процесу організації роботи з  формування національної самосвідомості у дітей дошкільного віку.
  3. Окреслити  основні  напрямки та сучасні методи громадянського виховання дошкільнят .

Слухачі переглянули інтегроване заняття з патріотичного виховання у старшій групі «Мій рідний край» (вихователь Бердник Г. Ф.). Учасники методоб’єднання обмінялися досвідом роботи за темою засідання, провели дискусію за темою «Шляхи створення соціально-педагогічних умов в ДНЗ для реалізації національно-патріотичного виховання дошкільників».