Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Національна дитяча гаряча лінія

Змагання з волейболу

23 квіт. 2018
22 квітня в спортивній залі Золочівської загальноосвітньої школи №2 пройшли змагання з волейболу серед чоловічих команд сіл, селища та спортивних клубів Золочівської громади.

22 квітня в спортивній залі Золочівської загальноосвітньої школи №2 пройшли змагання з волейболу серед чоловічих команд сіл, селища та спортивних клубів Золочівської громади. В змаганнях прийняли участь команди з сіл Феськи, Довжик, дві команди селища Золочів, збірна команда «Енергетик» та гості з Дергачівського району. В фінальній зустрічі феськівці перемогли гостей з сусіднього району і стали переможцями. Третє місце вибороли волейболісти з селища Золочів. Призери та переможці нагороджені грамотами та подарунками. Змагання пройшли при підтримці відділу освіти, молоді та спорту Золочівської райдержадміністрації та Золочівської селищної ради.