«Спорт протягом життя»

20 лист. 2017
На базі Золочівської ЗОШ №2 та Золочівської ДЮСШ пройшли районні змагання з волейболу серед юнаків, в яких прийняли участь команди з Довжанського, Сковородинівського, Лютівського НВК, Золочівських ЗОШ №2, №3, гімназії №1, Феськівської, Удянської та Гур`єво-Козачанської ЗОШ. Команди змагалися окремо по двом групам. Переможцями Першої групи стала збірна команда Золочівської ЗОШ №2, другу сходинку посіли юнаки зі Сковородинівського НВК, третє – за довжанами. По Другій групі перемогли юнаки Гур`єво-Козачанської ЗОШ, другі – удяни, а третє місце посіла команда Лютівського НВК. За підсумками змагань буде сформована збірна команда району, яка прийме участь в обласних зональних змаганнях з волейболу за програмою щорічних спортивних змагань «Спорт протягом життя» серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Харківської області.

На базі Золочівської ЗОШ №2 та Золочівської ДЮСШ пройшли районні змагання з волейболу серед юнаків, в яких прийняли участь команди з Довжанського, Сковородинівського, Лютівського НВК, Золочівських ЗОШ №2, №3, гімназії №1, Феськівської, Удянської та Гур`єво-Козачанської ЗОШ. Команди змагалися окремо по двом групам. Переможцями Першої групи стала збірна команда Золочівської ЗОШ №2, другу сходинку посіли юнаки зі Сковородинівського НВК, третє – за довжанами. По Другій групі перемогли юнаки Гур`єво-Козачанської ЗОШ, другі – удяни, а третє місце посіла команда Лютівського НВК. За підсумками змагань буде сформована збірна команда району, яка прийме участь в обласних зональних змаганнях з волейболу  за програмою щорічних спортивних змагань «Спорт протягом життя» серед учнів   загальноосвітніх навчальних закладів Харківської області.