Cемінар-практикум

17 лист. 2017
17 листопада 2017 року на базі КЗ «Золочівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2» був проведений семінар-практикум для вчителів предмету Основи здоров’я, на якому розглядались методичні аспекти проведення бінарних уроків учителями цього предмету, впровадження інтерактивних методів навчання учнів, формування позитивної мотивації у дітей та учнівської молоді щодо здорового способу життя.

17 листопада 2017 року на базі КЗ «Золочівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2» був проведений семінар-практикум для вчителів предмету Основи здоров’я, на якому розглядались методичні аспекти проведення бінарних уроків учителями цього предмету, впровадження інтерактивних методів навчання учнів, формування позитивної мотивації у  дітей та учнівської молоді щодо здорового способу життя.