РМО вихователів груп раннього віку

22 лист. 2017
21 листопада 2017 року в Золочівському дошкільному навчальному закладі (ясла-садку) №2 відбулось засідання методичного об`єднання вихователів груп раннього віку дошкільних навчальних закладів Золочівського району.

21 листопада 2017 року в Золочівському   дошкільному навчальному закладі (ясла-садку) №2 відбулось засідання методичного об`єднання вихователів груп раннього віку дошкільних навчальних закладів Золочівського району.

Тема:  Розвиток  творчості дітей раннього віку засобами образотворчого мистецтва.

Мета:    навчати слухачів добирати цікаві техніки  та прийоми  в зображувальній  діяльності  для креативного розвитку дітей раннього віку.

Завдання:

1. Висвітлити значення зображувальної діяльності  для розвитку творчої особистості.
  2. Збагатити уявлення вихователів про розвивальне, сенсорно  збагачене  предметно-розвивальне  середовище .
  3. «Цікаві   техніки та прийоми малювання з дітьми раннього віку ».

Слухачі переглянули заняття у І молодшій групі  (вихователь Коценко Н. М.). Учасники методоб’єднання обмінялися досвідом роботи за темою засідання, провели дискусію та переглянули виставку методичної літератури.