«Тиждень безпеки життєдіяльності дитини».

27 жовт. 2017
З метою закріплення та поглиблення знань дітей про безпеку життєдіяльності, поведінку в надзвичайних ситуаціях, попередження дитячого травматизму , пропагування знань з основ безпеки серед батьків з в Світличанському ДНЗ було проведено «Тиждень безпеки життєдіяльності дитини». Вихователем . різновікової групи Кривошея М.М було проведено ряд занять, під час яких діти вчилися самостійно вирізняти основні небезпечні чинники довкілля та правила дорожнього руху. Підсумком даного заходу стала екскурсія до парку, де діти висловлювали своє ставлення до гри з сірниками, обережного поводження під час осінніх робіт: збирання сухого листя, трави, обрізання дерев, вчилися знаходити вихід із небезпечних ситуацій. У батьківському куточку оформлено наочність, розроблені поради, рекомендації та пам’ятки з безпеки життя дитини.

З метою закріплення та поглиблення знань  дітей про безпеку життєдіяльності, поведінку в надзвичайних ситуаціях, попередження дитячого травматизму , пропагування знань з основ безпеки серед батьків з  в Світличанському ДНЗ було  проведено «Тиждень безпеки життєдіяльності дитини».
Вихователем . різновікової групи  Кривошея М.М було проведено ряд занять, під час яких діти вчилися самостійно вирізняти основні небезпечні чинники довкілля та правила дорожнього руху.
Підсумком даного заходу стала екскурсія до парку, де діти висловлювали своє  ставлення до гри з сірниками, обережного поводження під час осінніх робіт: збирання сухого листя, трави, обрізання дерев, вчилися знаходити вихід із небезпечних ситуацій. У батьківському куточку оформлено наочність, розроблені поради, рекомендації та пам’ятки з безпеки життя дитини.