Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Національна дитяча гаряча лінія

Змагання з легкоатлетичного чотирьохборства

24 жовт. 2017
На базі Золочівської дитячо – юнацької спортивної школи пройшли змагання з легкоатлетичного чотирьохборства, в яких прийняли участь команди Ряснянської, Удянської, Гур`єво-Козачанської, Івашківської, Олександрівської, Феськівської загальноосвітніх шкіл, М.Рогозянського, Довжанського, Сковородинівського навчально-виховних комплекси, Калиновецької філії, Золочівських ЗОШ №2, №3, гімназії №1. Програмою змагань було передбачено:стрибки в довжину з розбігу, метання м`яча, спринт на 60м та крос на дистанціях 500 та 800м. Найбільш успішно виступили та стали призерами та переможцями юнацькі команди Золочівської гімназії №1, Золочівської ЗОШ №3 та Феськівської ЗОШ серед шкіл Першої групи. Серед шкіл Другої групи перемогли Рясняни, друге місце за МалоРогозянською командою, а третє – посіли Удяни.

На базі Золочівської дитячо – юнацької спортивної школи пройшли змагання з легкоатлетичного чотирьохборства, в яких прийняли участь команди Ряснянської, Удянської, Гур`єво-Козачанської, Івашківської, Олександрівської, Феськівської загальноосвітніх шкіл, М.Рогозянського, Довжанського, Сковородинівського навчально-виховних комплекси, Калиновецької філії, Золочівських ЗОШ №2, №3, гімназії №1.  Програмою змагань було передбачено:стрибки в довжину з розбігу, метання м`яча, спринт на 60м та крос на дистанціях 500 та 800м. Найбільш успішно виступили та стали призерами та переможцями юнацькі команди Золочівської гімназії №1, Золочівської ЗОШ №3 та Феськівської ЗОШ серед шкіл Першої групи. Серед шкіл Другої групи перемогли Рясняни, друге місце за МалоРогозянською командою, а третє – посіли Удяни.