Фестиваль ораторського мистецтва

11 жовт. 2017
10 жовтня 2017 року відбувся І (районний) етап обласного фестивалю ораторського мистецтва серед учнів 10-11 класів, який традиційно проводиться до Дня української писемності і мови. 16 учасників з 10-ти навчальних закладів намагалися найпереконливіше розкрити тему виступу: «Стежинок у світі багато, та лиш одна веде крізь усе життя: із безтурботного дитинства в майбуття (І. Федчишин)». Фіналісти також змагалися в мистецтві вести діалог. Переможцем фестивалю стала учениця 11 класу Довжанського навчально-виховного комплексу (загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – дошкільного навчально-виховного закладу (ясел-садка) імені П.Г.Стрижака Кузьменко Марина. ІІ місце посіли Маренюк Олександр, учень 11 класу Золочівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, та Мікрух Людмила, учениця 10 класу Золочівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3. ІІІ місце завоювали учень 10 класу Старченко Володимир (Довжанський навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів дошкільний навчально-виховний заклад (ясла-садок) імені П.Г.Стрижака) та учениці 11 класу Плужник Анастасія (Золочівська гімназія №1), Подорога Олена (Івашківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) У конкурсі взяла участь учениця 8 класу Удянської ЗОШ І-ІІІ Рогалевич Анісія . Вона вразили слухачів своїм виступом і стали лауреатом фестивалю. Обласний етап фестивалю ораторського мистецтва відбудеться 17 жовтня 2017 року в КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти». Золочівський район представлятиме Кузьменко Марина. То ж бажаємо їй перемоги.

10 жовтня 2017 року відбувся І (районний) етап обласного фестивалю ораторського мистецтва серед учнів 10-11 класів, який традиційно проводиться до  Дня української писемності і мови. 16 учасників з 10-ти навчальних закладів намагалися найпереконливіше розкрити тему виступу: «Стежинок у світі багато, та лиш одна веде крізь усе життя: із безтурботного дитинства в майбуття (І. Федчишин)». Фіналісти також змагалися в мистецтві вести діалог.

Переможцем фестивалю стала учениця 11 класу  Довжанського навчально-виховного комплексу (загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – дошкільного навчально-виховного закладу (ясел-садка) імені П.Г.Стрижака Кузьменко Марина.

ІІ місце посіли Маренюк Олександр, учень 11 класу Золочівської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, та Мікрух Людмила, учениця 10 класу Золочівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3.

ІІІ місце завоювали учень 10 класу Старченко Володимир (Довжанський навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  дошкільний навчально-виховний заклад (ясла-садок) імені П.Г.Стрижака) та учениці 11 класу Плужник Анастасія (Золочівська гімназія №1), Подорога Олена (Івашківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів)

У конкурсі  взяла участь учениця 8 класу Удянської ЗОШ І-ІІІ Рогалевич Анісія . Вона вразили слухачів  своїм виступом   і  стали лауреатом фестивалю.

Обласний етап фестивалю ораторського мистецтва відбудеться 17 жовтня 2017 року в КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти». Золочівський район представлятиме   Кузьменко Марина. То ж бажаємо їй перемоги.