Випускний бал дошкільнят

8 черв. 2017
7 червня у Золочівському дошкільному навчальному закладі (ясла-садку) №3 відбулася надзвичайна подія - випускний бал дошкільнят. Випуск у дитячому садку – це важлива подія, завершення першого етапу в житті дитини. Позаду дні, наповнені цікавими подорожами у світ непізнаного, нерозгаданого; дивовижні відкриття, які допомагали нашим дітям кожен день, крок за кроком, пізнавати навколишній світ і себе самого в ньому. Краса маленьких випускниць у бальних сукнях, елегантність хлопчиків у ділових костюмах та святково прикрашений зал радували та дивували всіх, хто був присутній на випускному вечорі. Та найбільш хвилюючим він був для винуватців свята — 25 дошкільнят, адже це перший у їхньому житті випускний. Хвилюючі моменти не залишали байдужими ні батьків, ні гостей вечора. Кожне слово, кожен віршик випускника були пронизані любов’ю та вдячністю за роки, проведені у дитячому садку.