Відкриття спортивної зали

29 груд. 2011
29.12.2011 р. в смт Золочів Харківської області відбулися урочистості з нагоди відкриття спортивної зали Золочівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №2.

29.12.2011 р. в смт Золочів Харківської області відбулися урочистості з нагоди відкриття спортивної зали  Золочівської загальноосвітньої школи І ІІІ ступенів 2.

На урочистостях  були присутні почесні гості:

Добкін М.М голова Харківської обласної державної адміністрації;

Чернов С.І. – голова Харківської обласної ради;

У святкуванні брали участь Біловол О.М., депутат Верховної ради України ІІІ ІV скликання, Савін Є.Є.,  заступник голови Харківської обласної державної адміністрації, Олешко О.П., перший заступник голови Харківської обласної ради, Горішній І. І., голова Золочівської районної державної адміністрації, депутат Харківської обласної ради, Шаповал Р.В., начальник Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації, депутат Харківської обласної ради, Перепелиця Д. І., начальник Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації, Канівець Л.В., голова Золочівської районної ради, Євель С.М., генеральний директор ООО «Стальконструкція», Костюков Л.П., заступник генерального директора ООО «Стальконструкція», Асєєв А.О., перший заступник голови Золочівської районної державної адміністрації, Зашаловська Н.В., заступник голови Золочівської районної державної адміністрації, Гур’єв Ф.І., Золочівський селищний голова, депутати обласної та районної ради, підприємці, товаровиробники, керівники установ, організацій, освітяни району, батьки, учні, громадяни селища.

Учні школи, батьки привітали гостей, всіх присутніх.  Відбулася екскурсія по новобудові. Дітям були вручені подарунки для занять спортом.