І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України завершився

23 груд. 2011
З 5 грудня 2011р. в районі проходить І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Ман України

З 5 грудня 2011р. в районі проходить І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Ман  України

В 2011-12 н. р. до участі в пошуковій науково-дослідницькій роботі долучилося 44 учні з12 загальноосвітніх шкіл та БДЮТ.

У конкурсі  взяли участь  35 учнів в 9 відділеннях, що включають в себе  роботу в 19 секціях.

16 грудня 2011року на базі Золочівського  будинку дитячої та юнацької творчості пройшов третій розділ програми І етапу конкурсу  - захист  науково-дослідницьких робіт. Деякі конкурсанти, продемонстрували дуже цікаві науково-дослідницькі проекти, підкреслили самостійну творчу діяльність, глибоку обізнаність з досліджуваної теми. Це Сусла А., Панасенко Я., Кириченко Т., (учні  Золочівської гімназії №1), Карімова З., Фартушна Ю.( Золочівська ЗОШ І-ІІІст.№2),  Ракітіна С.( М.Рогозянська ЗОШ І-ІІІст.), Скрипка А .(Івашківська ЗОШ І-ІІІст.),  ШумейкоТ. (Писарівська ЗОШ І-ІІІст.), Юхно  І.(вихованка БДЮТ) .

Ерудиція конкурсантів, вміння захищати свою роботу та володіти аудиторією,  високий рівень  володіння ІКТ справили приємні враження на журі та присутніх в залі.

Шановні учні-члени МАН.

Зичимо вам  нових пошуків  і відкриттів, досліджень і винаходів, успіхів і перемог. Нехай ваша  цілеспрямованість і наполегливість допоможе вам знайти себе! А  захоплення улюбленою справою багато в чому визначить подальшу вашу долю  в дорослому віці, наповнить життя змістом, розкриє нові  перспективи.  А творчим педагогам -подальшого успіху в роботі з юними науковцями.