Нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи

6 квіт. 2012

6 квітня 2012 року відбулася нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів району. Тема наради «Організація закінчення 2011/2012 навчального року, проведення державної підсумкової атестації навчальних досягнень учнів початкової, основної та старшої шкіл».Під час роботи наради розкрито особливості організаційно-нормативного забезпечення закінчення 2011/2012 навчального року, проведення державної підсумкової атестації навчальних досягнень учнів 4-х, 9-х, 11(12)-х класів загальноосвітніх навчальних закладів, з’ясовано зміст методичного супроводу проведення державної підсумкової атестації навчальних досягнень учнів початкової, основної та старшої школи.

Увагу учасників наради було привернуто до суті роботи з питань виконання навчальних програм із предметів інваріантної та варіативної складової робочих навчальних планів. Були надані рекомендації щодо підведення підсумків  методичної роботи у загальноосвітніх навчальних закладах у поточному навчальному році, зокрема щодо виконання завдань, поставлених перед педагогічними колективами на серпневій педагогічній конференції 2011 року, проведення педагогічного діагностування у вчительських колективах.
         Учасники наради ознайомилися  з матеріалами з досвіду роботи директора Харківської гімназії №82 Харківської міської ради Коломійцевої А.Ф.,з наробками заступника директора Золочівської загальноосвітньої школи №2 Фартушної В.Л. з питань створення системи моніторингу у навчальному закладі.