Нарада керівників закладів

22 груд. 2011
22 грудня 2011 р. в Золочівському будинку дитячої та юнацької творчості відбулася планова нарада керівників закладів освіти Золочівського району.

На нараді були розглянуті такі питання:
1. Аналіз виконання загальнодержавних програм щодо профілактики ВІЛ/СНІДу та наркоманії серед учнів.
2. Звіт директорів Феськівської ЗОШ, Золочівської ЗОШ №2, Золочівської ЗОШ №3 про проведену корекційну діяльність за наслідками державної атестації закладів освіти.
3. Наслідки експертизи класних журналів 10-х класів претендентів на нагородження золотими і срібними медалями у 2011-2012 навчальному році.
4. Підсумки проведення атестаційної експертизи Золочівської вечірньої (змінної) школи ІІ-ІІІ ступенів.
5. Різне.