Новорічні свята

17 січ. 2012
Протягом зимових канікул у Золочівському будинку дитячої та юнацької творчості проходили новорічні та Різдвяні свята

27.12.11 р. в приміщенні будинку дитячої та юнацької творчості відбулося цікаве новорічне театралізоване дійство «Маша в Гідрометцентрі» для дітей пільгового контингенту, вихованців закладу молодшого шкільного віку. До дітей завітали герої мультфільмів «Шрек», «Мадагаскар», «Маша и Медведь». Феєричне свято закінчилось приходом Діда Мороза та Снігуроньки, які всіх присутніх привітали з наступаючими новорічними та різдвяними святами.

27.12.11 було проведено новорічна святкова програма для старшокласників. Снігуронька проводила цікаві ігри та конкурси, вихованці приготували чудовий концерт та новорічну виставку

Традиційно фольклорний колектив БДЮТ «Джерело Слобожанщини» (кер. – Тітаренко С.О.) підготував програму для віншування учнів шкіл , педагогів та працівників організацій Золочева. Діти водили козу та дзвінко виспівували щедрівки, звеселяючи жителів нашого селища. А старша група колективу підготувала обрядове дійство з Меланкою та Василем.

Протягом зимових канікул в будинку творчості проходив конкурс серед вихованців на кращу креативну ялинку.